CORMAK QM16125N
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novi
Lokacija
Siedlce Poljska
Precizni strojni škripac 125 mm CORMAK QM16125N
more Images
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
CORMAK QM16125N
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Precizni strojni škripac 125 mm
Proizvođač:
CORMAK
Model:
QM16125N
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Poljska
Opis
Svojstva i primjene
Promjena položaja čeljusnih umetaka omogućuje povećanje radne površine
Dizajn pomične čeljusti osigurava dodatni pritisak na blank na bazu
Dopušteno odstupanje visine baze ±0,015 mm
Moguće je koristiti više stega zajedno
Koristi se pri radu na glodalicama, numerički upravljanim strojevima i obradnim centrima.
Tehnički parametri QM16125N
ŠIRINA ČELJUSTI
125 mm
VISINA ČELJUSTI
38 mm
OTVOR ČELJUSTI L1 MAKS
112 mm
OTVOR ČELJUSTI L2 MAKS
165 mm
Gujdpfx Absvxgugo Rjb
OTVOR ČELJUSTI L3 MAKS
250 mm
OTVOR ČELJUSTI L4 MAKS
305 mm
ŠIR. KRIŽNOG SIJANJA
14 mm
UZDUŽNI ŠIR
14 mm
ŠESTOKUNALNI VIJAK GLAVA OSOVINE
14 mm
DIMENZIJE
338x126x106 mm
VAGA
16 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dobavljač
Zadnji put online: Jučer
Registriran od: 2020
473 Oglasi online
Nazvati
Pošalji upit
Zemljaus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+48 25 63... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Prikolica s platformom  RDW
Prikolica s platformom  RDW
more images
Nizozemska Goudriaan
1.070 km
Prikolica s platformom
RDW
Mali oglasi
Svrdla i korak bušilice
Svrdla i korak bušilice
Dellach
240 km
CNC Vertikalni obradni centar KAFO CV 6A
Švicarska Root
571 km
CNC Vertikalni obradni centar
KAFOCV 6A
Ovlašteni prodavač
Vertikalni obradni centar HAAS VF-2SS
Mađarska Iszkaszentgyörgy
337 km
Vertikalni obradni centar
HAASVF-2SS
Ovlašteni prodavač
Obradni centar LEADWELL V-25
Obradni centar LEADWELL V-25
Njemačka Wiesbaden
763 km
Obradni centar
LEADWELLV-25
Vertikalni obradni centar HURCO VMX 30 i
Mađarska Iszkaszentgyörgy
337 km
Vertikalni obradni centar
HURCOVMX 30 i
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Vise 5243 Hilma BB 200 mm
Tönisvorst
948 km
Vise 5243
HilmaBB 200 mm