WF1200-1800-150
Industrijski kutni transportni trak podizni transporter
die magnetprofis
WF1200-1800-150
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2025
Stanje
izložbeni stroj
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Ursberg
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- die magnetprofis
- Model:
- WF1200-1800-150
- Strojni broj:
- Godina proizvodnje:
- 2025
- Stanje:
- kao novo (izložbeni stroj)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
VB plus PDV
- Lokacija:
- Oberrohrer Straße 8/10, 86513 Ursberg, Deutschland
Opis
Aluminijska kutna transportna traka s mobilnom podkonstrukcijom
Horizontalni dio: 1.200 mm
Uzlazni dio: 1.800 mm
Godpsyt Ia Defx Amrsbl
Kut savijanja: svaki po 40 stupnjeva
Visina ulaza mjeri se od poda: 500 mm
Visina istovara: 1.600 mm
Širina transportne trake: 700 mm
Izuzetno stabilna aluminijska konstrukcija, teška izvedba!
PU transportni remen s poprečnim letvicama i valovitim rubovima
Pogon: Motor 0,55 kW (moguć prilagodbe), brzina cca 0,77 m/s
Priključak 220/240V, 50Hz, zaštita IP54
Pogon i ostalo spremno za priključak, upravljanje motorom opcionalno
Valoviti rubovi: 80x50 mm
T-60 letvice, mala podjela
Dvostruka slojevitost za posebnu poprečnu stabilnost
Rubovi, letvice i remen beskonačno zavaren visokofrekventnim postupkom
Na mjestu savijanja remen je vođen s obje strane sa po 4 pritisne valjke.
Remen se izrađuje s obostranom zonom bez ruba od 100 mm.
Zbog obostranih valovitih rubova korisna širina transportne trake se smanjuje:
Korisna širina: 400 mm, izračun:
(Pogled odozgo) Poprečni raspored 100+50+400+50+100 mm
Izložbeni stroj
- Dostupan odmah!
- Može se pogledati pod naponom
Sve cijene su neto, uz dodatak 19 % PDV-a
Sve informacije bez jamstva, ponuda vrijedi do isteka zaliha!
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Horizontalni dio: 1.200 mm
Uzlazni dio: 1.800 mm
Godpsyt Ia Defx Amrsbl
Visina istovara: 1.600 mm
Valoviti rubovi: 80x50 mm
T-60 letvice, mala podjela
- Dostupan odmah!
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2016
96 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 8236 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Urk
1.093 km
Gea CFS Termouljna friteza BR 3500 /600
Gea CFS KoppensBR 3500 /600
Gea CFS KoppensBR 3500 /600
Mali oglasi
Wiefelstede
1.043 km
Stub viličara
LindeTriplexmast
LindeTriplexmast
Ursberg
506 km
Nagibna transportna traka sustav transportnih traka
Wiefelstede
Glava za rezanje navoja 2 komada
PittlerA No 3d L485 MK4
PittlerA No 3d L485 MK4
506 km
Drveni drobilica
die magnetprofisWinkelförderband Z-Förderband
Wien
354 km
Pokretne trake
ARBURG
ARBURG
Rottendorf
651 km
Kutni transportni trak, Z-transporter V: 2.150 mm
Fimatech1000005827, FB: 285 mm
Fimatech1000005827, FB: 285 mm
Transportna traka, pokretna traka, trakasti transporter
die magnetprofisBandförderer Gurtförderer Chevron
Neukamperfehn
Visokoregalno skladište half-timbered rack
Mecalux FachwerkstrebeGesamtlänge: ca. 1.218 mm