EP MA-AL19F100-4A
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Elektromotor 0,75 kW 1390 o/min EP MA-AL19F100-4A
more Images
EP MA-AL19F100-4A
EP MA-AL19F100-4A
EP MA-AL19F100-4A
EP MA-AL19F100-4A
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Elektromotor 0,75 kW 1390 o/min
Proizvođač:
EP
Model:
MA-AL19F100-4A
Stanje:
dobar (rabljeno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A5450748
Referentni broj:
Opis
Elektromotor, trofazni motor
-Snaga: 0,75 kW
-Brzina vrtnje: 1390 o/min
-Promjer osovine: 19 mm
-Tip konstrukcije: B5
-Stupanj zaštite: IP 54
-Težina: 10 kg
Gbodpfx Amoghm U Rerjl
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2002
12.954 Oglasi online
Trustseal icon
Nazvati
Pošalji upit
Zemljaus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Elektromotor 2,2 kW 930 o/min ABM SB5/2.D1/112MaR-6
more images
Njemačka Wiefelstede
1.043 km
Elektromotor 2,2 kW 930 o/min
ABMSB5/2.D1/112MaR-6
Ovlašteni prodavač
Mali oglasi
Elektromotor 5,5 kW 1450 o / min Lammers 7AA 132 S-04
Njemačka Wiefelstede
1.043 km
Elektromotor 5,5 kW 1450 o / min
Lammers7AA 132 S-04
Ovlašteni prodavač
Elektromotor 0,12 kW 1375 o / min Loher ENCV-063BG-04A
Wiefelstede
Elektromotor 0,12 kW 1375 o / min
LoherENCV-063BG-04A
Motor sa zupčanicima 1,5 kW 75 o / min Loher AL 90LA-4
Motor sa zupčanicima 1,5 kW 75 o / min
LoherAL 90LA-4
Elektromotor 1,35 kW 1410 o / min Loher ENCV-100LB-04A
Wiefelstede
Elektromotor 1,35 kW 1410 o / min