Festo DNU-40-105-PPV-A
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Pneumatikzylinder Festo DNU-40-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Pneumatikzylinder
Proizvođač:
Festo
Model:
DNU-40-105-PPV-A
Stanje:
dobar (rabljeno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A6244588
Referentni broj:
Opis
Pneumatski cilindar, zračni cilindar, pneumatski klip, zračni klip
Giodpfx Aog Twipeb Rjt
- Proizvođač: Festo, normirani cilindar tip DNU-40-105-PPV-A
- Hod: 105 mm
- Klip: Ø 40 mm
- Klipnjača: Ø 16 mm / M12 x 1,25