FMH CONVEYORS BEST REACH BR3150-800
Godina proizvodnje
2018
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Klundert Nizozemska
Teleskopska transportna traka FMH CONVEYORS BEST REACH BR3150-800
more Images
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Teleskopska transportna traka
Proizvođač:
FMH CONVEYORS BEST REACH
Model:
BR3150-800
Godina proizvodnje:
2018
Stanje:
dobar (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Vlietweg 10, 4791 EZ Klundert, Nederland Nizozemska
Nazvati
Tehnički detalji
Duljina transportne trake:
8.000 mm
Širina transportne trake:
800 mm
Ukupna duljina:
23.000 mm
Snaga:
4,5 kW (6,12 KS)
Ulazna frekvencija:
50 Hz