Gillardon GB 30 V
Godina proizvodnje: 1998
automatski posmak 0,1/0,16/0,25
Broj okretaja kontinuirano podesiv 60-1600 o/min
Brojač okretaja
2-stupanjski motor
Radno svjetlo
Pinol hod 170 mm
Izvod 2900 mm
Veličina stola 480x560 mm -- Površina za stezanje 350x440 mm
Prihvat MK 3 -- s Röhm brzosklopivom steznom glavom 3-16 mm
Visina stroja 1980 mm -- Težina cca 400 kg
Stroj radi vrlo tiho i precizno
+ stega za vijčanje
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Giedpfx Ajy Rh Hmob Ret
Gillardon GB 30 V
Godina proizvodnje: 1998
Brojač okretaja
2-stupanjski motor
Radno svjetlo
Pinol hod 170 mm
Izvod 2900 mm
+ stega za vijčanje
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2005
55 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4235 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Velen
969 km
Stolpna bušilica
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Mali oglasi
Velen
969 km
Stolpna bušilica
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
734 km
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
529 km
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
1.038 km
Bušilica za stupove
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
986 km
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Langwedel
986 km
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
723 km
Hochl. Stupni stroj za bušenje
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Bušilica za stupove
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V