Hanselifter E-MES150-15-05
VB plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Borken Njemačka
Električni podizač kutija Hanselifter E-MES150-15-05
more Images
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Električni podizač kutija
Proizvođač:
Hanselifter
Model:
E-MES150-15-05
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
VB plus PDV
Lokacija:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Njemačka
A7901072
Referentni broj:
Opis
Hanselifter E-MES150-15-05 Električni podizač kutija Minilift 150kg 0,15 kW 2x12V
Dimenzije D x Š x V: 870 x 600 x 1790 mm
Vrsta pogona: poluelektrični
Ukupna visina: 1790 mm
Gbodpsivd Ruefx Amrsl
Gume: poliuretanske
Razmak od tla: 70 mm
Vlastita težina: 66 kg
Duljina vilice: 475 mm
Brzina dizanja: 50mm/s
Visina dizanja: 1500 mm
Središte opterećenja: 230 mm
Visina platforme max.: 1500 mm
Dimenzije platforme D x Š mm: 475 x 600 mm
Međuosovinski razmak: 680 mm
Nosivost: 150 kg
Radijus okretanja: 850 mm