Lenze MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2020
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Servo-reduktorski motor 0,8 kW, 92,7 o/min Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
more Images
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Servo-reduktorski motor 0,8 kW, 92,7 o/min
Proizvođač:
Lenze
Model:
MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00
Godina proizvodnje:
2020
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Njemačka
A20530055
Referentni broj:
Opis
Servo motor, motor s reduktorom, elektromotor
-Proizvođač: Lenze, servo motor s reduktorom
Gbedpfx Aoxwu Riemrjl
-Brzina okretaja: 92,7 o/min
-Motor: tip MCA 10140-RS0B0
-Napon: 390 V / 140 Hz
-Snaga: 0,80 kW
-Reduktor: tip G50BH121MVAR2C00 i=42,593
-Osovina: Ø 25 x 50 mm