Mosca RO-TR500-4
Godina proizvodnje
2005
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Helmstedt Njemačka
Automatski stroj za vezivanje Mosca RO-TR500-4
more Images
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Automatski stroj za vezivanje
Proizvođač:
Mosca
Model:
RO-TR500-4
Godina proizvodnje:
2005
Stanje:
dobar (rabljeno)
Cijena i lokacija
Lokacija:
Porschestrasse 21, 38350 Helmstedt, Deutschland Njemačka
A7167210
Referentni broj:
Opis
Automatsko jednostruko ili dvostruko vezivanje paketa. Često dio linije.
Vrsta vezivanja: jednostruko i dvostruko vezivanje
Brzina s jednim vezivanjem: do 35 paketa/min
Brzina s dvostrukim vezivanjem: do 17 paketa/min
max format paketa (Š x D): ~500 x 500 mm
Min. visina paketa: ~10 mm
max visina paketa: ~400 mm
max težina paketa: ~25 kg
Visina ulaza/izlaza (visina transporta): ~850 mm
Kontinuirano podesiva brzina transporta
Metrički unos položaja vezivanja
Vrsta vezivanja: zavarivanje vrućim klinom
Materijal vezivanja: PP
Gijdpfx Abjh I Dime Ret
Broj koluta trake: jedan
Unutarnji promjer koluta trake: 200 mm
Širina koluta trake: 190 mm
Namještaj:
- Zaustavljanje paketa
- Preša za pakete
- automatski Detekcija visine
- Sučelje za uzvodne i nizvodne strojeve
- automatsko uvlačenje trake
- Kraj upita o traci i izbacivanje preostale trake
- Automatsko izbacivanje prstena trake u slučaju lažnog okidanja
Duljina preko cijelog stroja/sustava: ~760 mm
Širina preko cijelog stroja/sustava: ~1540 mm
Visina iznad svih stroja/sustava: ~1600 mm
Snaga: ~2 kVA
Napon: 400V 3Ph, 50/60Hz