RDGE-1000-HD
Uređaj za pjeskarenje/sačmarenje
Rösler
RDGE-1000-HD
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Rabljeno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Praszka
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- Rösler
- Model:
- RDGE-1000-HD
- Strojni broj:
- Godina proizvodnje:
- 2024
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
- Radni sati:
- 4.000 h
Cijena i lokacija
VB plus PDV
- Lokacija:
- Boczna 4a, 46-320 Praszka, Polska
Nazvati
Tehnički detalji
- Potreba za zrakom:
- 6 m³/h
- Radni tlak:
- 6 letva
- Ukupna širina:
- 1.300 mm
- Vrsta ulazne struje:
- trofazni
- Unutarnja duljina:
- 8.000 mm
Opis
- Godina proizvodnje: 2024
- Radno vrijeme stroja: 2000 h
- Mrežasti transporter od mangana, širina 1000 mm
- Podešavanje brzine transportne trake
- 4 turbine, snaga 11 kW, tip Rutten Gamma 330 HD
- Bezstupanjsko podešavanje okretaja turbina
- Komora Hot Spot izrađena od manganskog i alatnog čelika
- Automatsko prepoznavanje dijelova
Gsdpfjwvgbgex Ab Rjit
- Automatska regulacija protoka abraziva
- Automatsko dopunjavanje abraziva
- Automatsko otpuhivanje dijelova
- Sustav otprašivanja Rosler BF 40/40
- Stroj omogućuje rad s medijem najveće tvrdoće GH s oštrim rubovima
- Lopatice turbine od tvrdog karbida garantiraju 30.000 h rada
- Zaštite turbina od tvrdog karbida dodatno povećavaju otpornost na habanje kućišta stroja
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
- Godina proizvodnje: 2024
- Radno vrijeme stroja: 2000 h
Gsdpfjwvgbgex Ab Rjit
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2024
1 Oglas online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+48 600 2... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Dinkelsbühl
574 km
Tračna pila
MEBA260 AP
MEBA260 AP
Mali oglasi
Ponitz
674 km
Industrijski roboti
Universal RobotsUR10e Series Cobot
Njemačka
761 km
Stanc-laserski stroj
TrumpfTRUMATIC 6000L
TrumpfTRUMATIC 6000L
Egenhofen
468 km
Vakuumska membranska preša
IstraTF-300HV
IstraTF-300HV
Warstein
867 km
Diesel spremnik sustav spremnika punionica tvrtke
Wettringen
980 km
Uređaj za povezivanje
KrpanPD 1200 M
KrpanPD 1200 M
Estonija
1.643 km
Obradni centar
TeknaTKE783
TeknaTKE783
Nordhorn
1.009 km
Međuspratna ploča od iverice
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6