EPRIS760-10000
Valjkasti transporter
Regalux
EPRIS760-10000
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2023
Stanje
Novi
Lokacija
Topole
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Valjkasti transporter
- Proizvođač:
- Regalux
- Model:
- EPRIS760-10000
- Strojni broj:
- EPRIS760-10000
- Godina proizvodnje:
- 2023
- Stanje:
- novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska
Opis
Nudimo nove škaraste valjkaste transportere sa senzorima na prodaju.
Tehnički podaci:
Širina role 760 mm
Duljina uvučene 3900mm
Duljina produžena 10000 mm
Visina 690-1000mm
Nosivost 130kg/m
Dostupna količina: 18
Moguća dostava.
Ukoliko ste zainteresirani, slobodno nas kontaktirajte.
Gedpfxsix Afno Amrsbl
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Tehnički podaci:
Širina role 760 mm
Duljina uvučene 3900mm
Duljina produžena 10000 mm
Visina 690-1000mm
Nosivost 130kg/m
Dostupna količina: 18
Moguća dostava.
Gedpfxsix Afno Amrsbl
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2011
23 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+48 601 5... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Oftersheim
690 km
Centrifugalna pumpa
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Mali oglasi
Nordhorn
1.009 km
Sustav pokretnih valjkastih transportera
SSI Schäfer
SSI Schäfer
Framrach
186 km
Transportna traka
ASCOCB 3000 - 2023
ASCOCB 3000 - 2023
Würzburg
653 km
Pisač naljepnica, izrađivač naljepnica...
ZebraLegi-Air 4040Z-RH-500-110Pax-4
Frankenberg/Sa.
666 km
Pumpa ETANORM G 150-250
KSBETANORM G 150-250 G10
KSBETANORM G 150-250 G10
Wiefelstede
1.043 km
Elektromotor 160 kW 1485 o/min