Sandvik Coromant C8-391.01-80 125A
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Adapter adaptera za glodanje Sandvik Coromant C8-391.01-80 125A
more Images
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Adapter adaptera za glodanje
Proizvođač:
Sandvik Coromant
Model:
C8-391.01-80 125A
Stanje:
rabljeno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Njemačka
A17781236
Referentni broj:
Opis
Držač alata, držač za glodanje, alat za glodanje, adapter, međučahura, produžni adapter
-Proizvođač: Sandvik Coromant, adapter za glodanje u originalnom pakiranju
-Tip: C8-391.01-80 125A
Gbedpfx Amou Tytyorel
-Promjer prihvata: 80 mm
-Funkcijska duljina L: 125 mm
-Transportne dimenzije: Ø 80 x 173 mm