SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2021
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Vuren Nizozemska
Standardni SZM SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
more Images
YouTube video
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
SCANIA R450 6X2 NB RETARDER
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Standardni SZM
Proizvođač:
SCANIA
Model:
R450 6X2 NB RETARDER
Godina proizvodnje:
2021
Stanje:
dobar (rabljeno)
Cijena i lokacija
VB plus PDV
Lokacija:
Vuren, The Netherlands Nizozemska
Nazvati
Tehnički detalji
Prijeđeni kilometri:
810.995 km
Snaga:
331 kW (450,03 KS)
Prva registracija:
Vrsta goriva:
dizel
Dimenzija gume:
315/70R22,5
Konfiguracija osovina:
6x2
Međuosovinski razmak:
2.950 mm
Gorivo:
dizel
Kočnice:
retarder
Boja:
crvena
Vozačeva kabina:
spavaća kabina
Vrsta prijenosa:
automatski
Broj stupnjeva prijenosa:
12
Emisijska klasa:
Euro 6
Ovjes:
zrak
Ukupna duljina:
6.600 mm
Ukupna širina:
2.550 mm
Ukupna visina:
3.920 mm
Oprema:
Detalji ponude
ID oglasa:
A21804433
Referentni broj:
Opis
= Additional options and equipment =
- Heated mirrors
- Carplay
- Digital tachograph
- Tachograph (control device)
- Halogen lamp
- Manual
- Radio/Cassette
- Sliding fifth wheel
- Sleeper cab
- Lane departure warning system
- Fabric
- Additional brake system
= Remarks =
Number of axles: 3, Configuration: 6x2, Unladen weight: 9,094 kg, Gross weight: 26,500 kg, Total fuel tank capacity: 610 liters, Fifth wheel height: 111 cm, Fifth wheel: Sliding type, Number of differentials: 1, Suspension type: Full air, Cab type: Sleeper cab, Cruise control, Tachograph (control device), Digital tachograph, Air conditioning, Auxiliary heater, Electric window lifters, Electric mirrors, Radio/Cassette, Carplay, Color: Red, Heated mirrors, Lighting type: Halogen lamp, Lane departure warning system, Air conditioning, Seat heating, Bluetooth, Engine power: 331 kW (444 Hp), Fuel: Diesel, Euro: 6, Type of transmission: Opti-cruise, Transmission type: Scania, Gears: 12, Additional brake system, Retarder brand: Scania, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Central locking, Seat configuration: 1+1, Seat upholstery: Fabric, Seat adjustment: Manual, R 450 A 6X2 NB / RETARDER / SINGLE BOOGIE