SPX 034.MGS.10.1
Izmjenjivač topline s pločama, Izmjenjivač topline
SPX
SPX 034.MGS.10.1
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Tatabánya
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- SPX
- Model:
- SPX 034.MGS.10.1
- Stanje:
- rabljeno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Vágóhid u. 2, 2800 Tatabánya, Hungary
- A20921882
- Referentni broj:
- 6933
- Ažuriranje:
- zadnji put dana 12.05.2026
Opis
Plošni izmjenjivač topline, Izmjenjivač topline, SPX 034.MGS.10.1, rabljeni stroj
Proizvođač: SPX
Godina: 2012
Ukupne dimenzije: 450 x 610 x 1360 mm
Površina prijenosa topline: 18,93 m²
Radni tlak: 10 bar
Gsdpox Ttu Isfx Ab Reit
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Proizvođač: SPX
Godina: 2012
Radni tlak: 10 bar
Gsdpox Ttu Isfx Ab Reit
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Oftersheim
690 km
Centrifugalna pumpa
GrundfosCR 60 20 A-F-A-BBUE Model B500002P39447
Mali oglasi
Thisted
1.395 km
Rotaciona pumpa JEC
JEC-PumpZF -120-021
JEC-PumpZF -120-021
Thisted
1.395 km
APV PEKARSKI PLOČASTI IZMJENJIVAČ
APV-SPXN35
APV-SPXN35
Udenhout
Lobe pumpa
FristamFKFS40
FristamFKFS40
Wiefelstede
Hidraulična jedinica 15 kW/1425 okr/min
KraussMaffei90-340 B
KraussMaffei90-340 B
Derby
Benhil Microfix homogenizator za maslac 8471
Benhil8471
Benhil8471
Sinsheim
663 km
Potrebna visokotlačna pumpa
AbelHP-K-25-56
AbelHP-K-25-56
Neumarkt in der Oberpfalz
544 km
Plinski plamenik Weishaupt G30/2-A
WeishauptG30/2A-2300Kw
WeishauptG30/2A-2300Kw
Hessisch Lichtenau
791 km
Hidraulična jedinica s hidrauličkom pumpom, hidraulična jedinica s lamelnom pumpom, hidroagregat
RACINE / VICKERSPVQ-PSS=-06CR-J11
Wiefelstede
Vakuumska pumpa 5,5 kW 140 m³/h