Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Godina proizvodnje
2011
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Njemačka Njemačka
Infracrveni sustav sušenja / horizontalni Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
more Images
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Tesoma GIANT-R-30-CK-SS
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Infracrveni sustav sušenja / horizontalni
Proizvođač:
Tesoma
Model:
GIANT-R-30-CK-SS
Godina proizvodnje:
2011
Stanje:
rabljeno
Cijena i lokacija
Lokacija:
Deutschland Njemačka
A19283561
Referentni broj:
B-2500-780
Ažuriranje:
zadnji put dana 03.06.2025
Opis
Širina prolaza: 3000 mm.
Giodpfxswptxlj Ab Rst
Visina prolaza: 30 mm. Ulazni dio sustava: duljina cca. 2250 mm. Izlazni dio: duljina cca. 3970 mm. Ukupna duljina: cca. 10220 mm.