VEB ZG3KMR80G6
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wiefelstede Njemačka
Motor sa zupčanicima 0,8 kW 25 o / min VEB ZG3KMR80G6
more Images
VEB ZG3KMR80G6
VEB ZG3KMR80G6
VEB ZG3KMR80G6
VEB ZG3KMR80G6
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Motor sa zupčanicima 0,8 kW 25 o / min
Proizvođač:
VEB
Model:
ZG3KMR80G6
Stanje:
rabljeno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija prodavatelja:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Njemačka Njemačka
A2354969
Referentni broj:
Opis
Motor sa zupčanicima, električni motor, trofazni motor, motor pod pravim kutom - Brzina: 25 o / min - Snaga: 0,80 kW - Konstrukcija: B3 - Promjer osovine: Ø 48 mm - Klasa zaštite: EX - Dimenzije: - Težina: 44 kg