stroj: nova klipna hidraulična membranska pumpa: Abel HMD-G-50-500 Protok: max. 50 m³ / h Tlak pražnjenja: 15 bara Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 o / min, - s puhalom: Crpkom se upravlja putem frekventnog pretvarača:
Gjdpfx Absd Ey I Ej Rsit
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Gjdpfx Absd Ey I Ej Rsit
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2013
175 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2855 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Voerde
958 km
Klipni hidraulički membrana pumpe nagradu n ABEL
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Mali oglasi
Hedel
1.042 km
Kamion dizalica
ScaniaG450 8x4 triple, PALFINGER PK92002 (92tm) FLYJI...
Voerde (Niederrhein)
958 km
ABEL hidraulična klipna membranska pumpa
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Voerde
Klipni hidraulički membrana pumpe
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Klip membranska pumpa, pumpa za hranjenje
AbelHMD-G-50-0500
AbelHMD-G-50-0500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Sinsheim
663 km
Visoki tlak pumpa za
Abel (55 kW)PC57.1
Abel (55 kW)PC57.1