AGATHON 150 SL2 Stroj za cilindrično brušenje bez središta
TEHNIČKI PODACI
Radni disk:
Promjer: 150 mm
Širina: 50 mm
Provrt: 50 mm
Gbedpfxjr Hdi Ae Amrjl
Kontrolni disk:
Promjer: 100 mm
Širina: 50 mm
Provrt: 40 mm
Promjer obratka:
Minimalno: 0,1 mm
Maksimalno: 12 mm
Maksimalna duljina za uranjanje: 49 mm
Težina: 750 kg
Priključne vrijednosti: 3 X 380 V / 50 Hz
Komprimirani zrak: 5-6 bara
Dimenzije:
Stroj: 1000 x 500 x 880 mm
Elektro ormar: 1550 x 540 x 420 mm
Spremnik rashladne tekućine: 750 x 550 x 700
OPSEG PONUDE
U.A: (popis nije konačan):
Brusne ploče
Kontrolni diskovi
Zamjenska prirubnica
trn
Brusne ploče
Kompletna pogonska dokumentacija
Točan opseg ponude prema seriji fotografija
Ne preuzimamo nikakvu odgovornost za točnost, potpunost ili aktualnost informacija.
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
TEHNIČKI PODACI
Radni disk:
Promjer: 150 mm
Širina: 50 mm
Provrt: 50 mm
Gbedpfxjr Hdi Ae Amrjl
Kontrolni disk:
Promjer: 100 mm
Širina: 50 mm
Provrt: 40 mm
Promjer obratka:
Minimalno: 0,1 mm
Maksimalno: 12 mm
Težina: 750 kg
Komprimirani zrak: 5-6 bara
Dimenzije:
Stroj: 1000 x 500 x 880 mm
OPSEG PONUDE
U.A: (popis nije konačan):
Kontrolni diskovi
Zamjenska prirubnica
trn
Dokumenti
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Contamine-sur-Arve
699 km
Stroj za brušenje bez centra
AGATHON150SL2
AGATHON150SL2
Mali oglasi
Częstochowa
700 km
Roboti za zavarivanje
OKIOAB6-C1400
OKIOAB6-C1400
Zuchwil
634 km
Automatski tokarski stroj
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Jünkerath
869 km
Glodalica
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V