Airtech Laser Welding FLW-3000W
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Espelkamp Njemačka
Stroj za lasersko zavarivanje Airtech Laser Welding FLW-3000W
more Images
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Stroj za lasersko zavarivanje
Proizvođač:
Airtech Laser Welding
Model:
FLW-3000W
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
rabljeno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Marie-Harting-Straße 6, 32339 Espelkamp, Deutschland Njemačka
Nazvati
Tehnički detalji
Vrsta ulazne struje:
trofazni
Ukupna visina:
1.200 mm
Ukupna širina:
730 mm
Ukupna duljina:
1.200 mm
Ulazni napon:
380 V
Duljina uzemljivačkog kabela:
3.000 mm
Ukupna masa:
205 kg
Trajanje jamstva:
12 mjeseci
Vrsta hlađenja:
voda
Duljina paketa crijeva:
5.000 mm
Ulazna struja:
16 A
Snaga lasera:
3.000 W
Ulazna frekvencija:
50 Hz
Valna duljina lasera:
1.080 nm
Kontinuirana snaga:
3.000 kW (4.078,86 KS)
Oprema:
Dostupna tipska pločica, dokumentacija / priručnik
Opis
Ručni laserski zavarivač AIRTECH 3 kW – vrhunska tehnologija za učinkovito zavarivanje limova
Otkrijte pametno i snažno rješenje za precizno lasersko zavarivanje: Airtech ručni laserski zavarivački uređaj snage 3.000 W! Idealan za zahtjevnu obradu lima – učinkovit, siguran i fleksibilan u primjeni.
Glavne značajke i prednosti:
Snaga: 3.000 W za vrhunsku kvalitetu i brzinu zavarivanja
Gsdpfx Aoy R I Tgeb Roit
Valna duljina lasera: 1080 nm, kontinuirani rad s modulacijskom frekvencijom do 20 kHz