ARO CS*SW560-PNET CU
Godina proizvodnje
2015
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Ennepetal Njemačka
Zavarivanje pištolj s robota privikavanje ARO CS*SW560-PNET CU
more Images
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
ARO CS*SW560-PNET CU
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Zavarivanje pištolj s robota privikavanje
Proizvođač:
ARO
Model:
CS*SW560-PNET CU
Godina proizvodnje:
2015
Stanje:
gotovo kao novo (rabljeno)
Cijena i lokacija
Lokacija:
Pregelstraße 27, 58256 Ennepetal, Deutschland Njemačka
Opis
Servo-motorizirani 3G-X-pipci / modularni pištolj za zavarivanje za robote postavljen je na robote KUKA - prilagodba takvim je uključena Electrode force max. 6kN u X-kvačicama polumjera 500 mm za Cu krakove s promjerom 54 mm MF transformator 560V / 1kHz, 56kVA omjer 1:70 - U20, 7.2V s mjernom zavojnicom 150 mV / kA i termičkom sklopkom Servomotor 8-polni 300V - 20kN maksimalne snage Radna hod 95 mm + 10 mm rezervni PDIV zaslon Resolver 8-polni nagib vretena 5 mm Elektroda za elektrode za 3G kliješta, projekcija ca. 400mm s kočnicom (24VDC 1A) prema potrebi za robota KUKA Duga 90 ° L kompletna cijevna paketa, uključujući priložene cijevi za upravljanje i hlađenje