Kofer
Citroën Berlingo

fiksna cijena plus PDV
14.950 €
Godina proizvodnje
2022
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Hooglede Belgija
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
Kofer Citroën Berlingo
more Images
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo
Citroën Berlingo

Podaci o stroju

Oznaka stroja:
Kofer
Proizvođač:
Citroën
Model:
Berlingo
Godina proizvodnje:
2022
Stanje:
rabljeno

Cijena i lokacija

fiksna cijena plus PDV
14.950 €
Lokacija:
Ieperstraat 103, Hooglede, BE Belgija
Nazvati

Tehnički detalji

Prijeđeni kilometri:
150.201 km
Snaga:
75 kW (101,97 KS)
Prva registracija:
05/2022
Vrsta goriva:
dizel
Dimenzija gume:
195/65R15,0
Konfiguracija osovina:
4x2
Međuosovinski razmak:
2.790 mm
Gorivo:
dizel
Boja:
drugo
Vozačeva kabina:
dnevna kabina
Vrsta prijenosa:
mehanički
Emisijska klasa:
Euro 6
Ovjes:
čelik
Ukupna duljina:
4.370 mm
Ukupna širina:
1.780 mm
Ukupna visina:
1.820 mm
Oprema:
ABS, električno upravljanje prozorima, tempomat

Detalji ponude

ID oglasa:
A22273987
Referentni broj:
TC39578
Ažuriranje:
zadnji put dana 10.07.2026

Opis

= Additional options and accessories =

- Stability control
- Alternating current

= Further information =

Ppodpfozi D Tdex Ap How
Tire size: 195/65R15.0
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf spring suspension
Front axle: Tire tread depth left: 3 mm; Tire tread depth right: 3 mm
Rear axle: Tire tread depth left: 5%; Tire tread depth right: 4%
Unladen weight: 1,373 kg
Payload: 667 kg
GVWR: 2,040 kg
Damage: None

Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.

Dobavljač

Zadnji put online: Jučer

Registriran od: 2011

452 Oglasi online

Nazvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavačima iz kategorije strojeva. Na taj način možete primiti jako puno ponuda.
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

Telefon & Faks

+32 51 13... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
more images
Nizozemska Vuren
1.057 km
Kofer
CitroënBERLINGO 1.5 L1 Navi NAP Euro6 AC
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Kombi s visokim krovom Citroën Berlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
more images
Lurago D'Erba - Co
472 km
Kombi s visokim krovom
CitroënBerlingo Van - 3 posti - Tenuto bene !
Nazvati
Mali oglasi
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Panel kombi Citroën Berlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
more images
Mettingen
970 km
Panel kombi
CitroënBerlingo Kasten Club XL/L2 EHZ 3-Sitzer AHK
Nazvati
Mali oglasi
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Hladnjača kombi Citroën Berlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
more images
Heilbronn
641 km
Hladnjača kombi
CitroënBerlingo 1.6 *Kühlwagen*Klima*Euro6*
Nazvati
Mali oglasi
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Panel kombi Citroën BERLINGO M CLUB 130 EAT 8
more images
Cazzago di Pianiga - Ve
248 km
Panel kombi
CitroënBERLINGO M CLUB 130 EAT 8
Nazvati
Mali oglasi
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
Panel kombi Citroën Berlingo L1 BlueHDi 100
more images
Düsseldorf
922 km
Panel kombi
CitroënBerlingo L1 BlueHDi 100
Nazvati
Mali oglasi
Kombijevsko vozilo Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
Kombijevsko vozilo Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
Kombijevsko vozilo Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
Kombijevsko vozilo Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
more images
Düsseldorf
922 km
Kombijevsko vozilo
CitroënBerlingo Kastenwagen M Benzin 110
Nazvati
Mali oglasi
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
more images
Düsseldorf
922 km
Panel kombi
CitroënBerlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Nazvati
Mali oglasi
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
more images
Düsseldorf
922 km
Panel kombi
CitroënBerlingo Kastenwagen XL Diesel 130 Automatik
Nazvati
Mali oglasi
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
Panel kombi Citroën Berlingo Kastenwagen M Benzin 110
more images
Düsseldorf
922 km
Panel kombi
CitroënBerlingo Kastenwagen M Benzin 110
Nazvati