!!! Imamo gotovo sve rezervne dijelove za Deckel S 11 strojeve na skladištu !!!
!!! Pribor može biti individualno konfiguriran !!!
Rado ćemo uzeti Vaš rabljeni Deckel S 11 u zamjenu – kontaktirajte nas!
PAŽNJA:
DECKEL S 11 UNIVERSALNA BRUSILICA ZA ALATE
400 V, 50 Hz, s CEE priključkom i kabelom
Boja: svijetlosiva RAL 7035,
Stalak prometno siva RAL 7042 (novo lakiranje)
aksijalno podešavanje brusne vretena
Pribor:
* Postolje stroja i nosač precizno brušeni
* Kompletna rekonstrukcija elektrike uključuje:
> novi trofazni pogon
> novi kočioni motor
> novi frekventni regulator
> nova ugrađena elektrika, zaštićena od kontakta
> FI zaštitni prekidač
Godpfx Ajw U Ehzomrjbl
> EMV kablovi i priključci
> novi zaštitni vodovi
> nova upravljačka ploča
> hitan isklop
* Glava za djeljenje Sk 40 s prizmama i 24 R podjela
* Po 1 podjela ploča 14 + 22 R
* Uređaj za narezivanje i obrnuto brušenje s kućištem s zupčastom letvom
* Pribor za podešavanje
* Cijeli zupčasti naslon
* Zakretni potpornjak
* LED lampa Waldmann
* Uređaj za usisavanje prašine bez usisavača
* Univerzalna podešavajuća naprava
* 10 direktnih steznih čaura Sk 40 - 6/8/10/12/14/16/18/20/22/25 mm
* Stezna navlaka s maticom za otpuštanje
* 1 komplet = 35 steznih čaura S 20x2, od 1,0 do 18,0 mm u koracima od 0,5 mm
* Po 1 konusna redukcijska čaura Sk 40 x Mk 1/2/3/4
* 3 držača brusnih ploča L 48, 35 mm
* Zaštitni poklopac
* Zamjena brusne vretena
* Ormar za alat s 4 ladice
* Umetci za ladice
* Ključevi za upravljanje, upute za uporabu, popis rezervnih dijelova, električna shema
* Stroj i pribor potpuno obnovljeni i s električkim protokolom ispitivanja!
* 12 mjeseci jamstva (za tuzemstvo)
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dužina brušenja: 190 mm
Dužina obratka: 380 - 940 mm
Broj okretaja vretena - beskonačno promjenjiv: 2 - 10.000 o/min
Snaga električne energije: 380 kVA
Pogon motora za brušenje: 1,1 kW
Ukupna priključna snaga: 2,2 kW
Težina stroja cca 0,6 t
PAŽNJA:
Boja: svijetlosiva RAL 7035,
Pribor:
> novi trofazni pogon
> novi kočioni motor
> novi frekventni regulator
> FI zaštitni prekidač
Godpfx Ajw U Ehzomrjbl
> EMV kablovi i priključci
> novi zaštitni vodovi
> nova upravljačka ploča
> hitan isklop
* Po 1 podjela ploča 14 + 22 R
* Pribor za podešavanje
* Cijeli zupčasti naslon
* Zakretni potpornjak
* LED lampa Waldmann