HISWeld HIS16V31510 - Aktion
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Novi
Lokacija
Austrija Austrija
Zavarivački stol HISWeld HIS16V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Zavarivački stol
Proizvođač:
HISWeld
Model:
HIS16V31510 - Aktion
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austrija
A21427667
Referentni broj:
Ažuriranje:
zadnji put dana 07.05.2026
Opis
Stanje: novo
Rok isporuke: cca 2-4 tjedna nakon narudžbe
Radno područje: 1500 x 1000 mm
Nosivost: 3000 kg
Težina: 272 kg
Visina bočnih stranica: 100 mm
Debljina radne ploče: 12 mm
Promjer otvora: 16 mm
Naši premium stolni sustavi s 16 mm sustavom rupa predstavljaju standard za komercijalnu i industrijsku uporabu.
3D modeli čine temelj cijelog sustava i mogu se proširivati prema želji na svih pet strana.
Naši stolovi impresioniraju visokom razinom tvrdoće s NOVOM CR75M+ POVRŠINSKOM ZAŠTITOM, vrlo visokom točnošću od +/- 0,05 mm na cijeloj površini stola i preciznim tolerancijama promjera rupa u cijeloj rešetki.
3D norma stol za zavarivanje i stezanje,
1500 x 1000 x 100 mm s površinskom obradom Cr75M+
Stolni sustav: 16 mm
Debljina materijala: 12 mm
Poseban antisticki efekt protiv zavarivačkih perli zahvaljujući površinskoj zaštiti
Uključen podkonstrukcija stola i standardne noge
* S355J2+N s postupkom stvrdnjavanja Cr75M+
Gijdpsyq Srxsfx Ab Rst
* Otvori: 16 mm, debljina materijala: 12 mm
* Uključena premazana podkonstrukcija stola
* Bočna stranica 100 mm s 2-rednim rasporedom rupa i razmakom od 25 mm
* Stolna ploča s dvostranim finim skaliranjem i mrežom 50 x 50 mm
* Rubovi i rupe zaobljeni i dorađeni
* Masivne standardne noge stola s nosivošću od 1 t po nozi; kod modela s kotačima 500 kg po nozi
SADA DOSTUPNO KAO ATRAKTIVAN PROMOTIVNI PAKET:
UKLJ. 32-DIJELNI STARTER SET
UKLJ. 12-DIJELNI HISWELD-PACK-1
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2006
600 Oglasi online
Trustseal icon
Nazvati
Pošalji upit
Zemljaus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+43 2236 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Ruka dizalice BRÜCK  Bandhaspel Bandanlage Winder AH 12/1600   12000 kg x 1600mm  (1463)
more images
Mađarska Tatabánya
367 km
Ruka dizalice
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)