HISWeld HIS16V33015 - Aktion
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Novi
Lokacija
Austrija Austrija
Zavarivački stol HISWeld HIS16V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Zavarivački stol
Proizvođač:
HISWeld
Model:
HIS16V33015 - Aktion
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austrija
A21427657
Referentni broj:
Ažuriranje:
zadnji put dana 07.05.2026
Opis
Stanje: novo
Rok isporuke: cca 2 - 4 tjedna od narudžbe
Radno područje: 3000 x 1500 mm
Nosivost: 3000 kg
Težina: 755 kg
Visina bočne stijenke: 100 mm
Debljina radne ploče: 12 mm
Promjer rupa: 16 mm
NAŠI PREMIUM STOLNI SUSTAVI S 16MM RASPOREDOM RUPA STANDARD SU ZA KOMERCIJALNU I INDUSTRIJSKU UPOTREBU. 3D MODELI ČINE OSNOVU CIJELOG SUSTAVA KOJI SE MOŽE PROŠIRIVATI SA SVIH PET STRANA.
Naši stolovi impresioniraju zahvaljujući visokom stupnju tvrdoće s NOVOM CR75M+ POVRŠINOM, izuzetno visokom točnošću od +/- 0,05 mm po cijeloj površini stola i preciznim tolerancijama promjera rupa.
3D normirani stol za zavarivanje i stezanje,
3000 x 1500 x 100 mm s površinskom zaštitom Cr75M+
Sustav stola: 16mm
Debljina materijala: 12mm
Specijalna površinska obrada protiv prijanjanja zavarivačkih prskotina
Uključuje podkonstrukciju stola i standardne noge za stol
* S355J2+N s površinskim otvrdnjavanjem Cr75M+
* Rupa: 16 mm, debljina materijala: 12 mm
* Uključena obložena podkonstrukcija stola
* Bočna stijenka 100 mm s dvorednim rasporedom rupa i razmakom rupa 25 mm
* Radna ploča s dvostranom finom skalom i koordinatnom mrežom 50 x 50 mm