HYDAC 904834 / EDS 1691-P-C-450-009
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Lengerich Njemačka
Elektronički tlačni prekidač HYDAC 904834 / EDS 1691-P-C-450-009
more Images
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Elektronički tlačni prekidač
Proizvođač:
HYDAC
Model:
904834 / EDS 1691-P-C-450-009
Stanje:
gotovo kao novo (rabljeno)
Cijena i lokacija
Lokacija:
49525 Lengerich, Deutschland Njemačka
A21366622
Referentni broj:
PN-061-2309
Ažuriranje:
zadnji put dana 03.03.2026
Opis
Mjerni raspon: 450 bar
Izlazni signal: 4...20 mA
Radni napon: 24...32 VDC
Serijski broj: 232A4451
Širina: 126 mm
Visina: 145 mm
Dubina: 75 mm