1000U-175
Univerzalni cilindrični stroj za brušenje
KELLENBERGER
1000U-175
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Beringen
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- KELLENBERGER
- Model:
- 1000U-175
- Stanje:
- generalno obnovljen (rabljeno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Beringen, Schweiz
- A19080176
- Referentni broj:
- 5012
- Ažuriranje:
- zadnji put dana 06.05.2025
Opis
Stroj potpuno remontiran
S digitalnim zaslonom
Visina centra 175 mm
Središnja udaljenost 1000 mm
Brusna ploča 400 x 50 x 127 mm + 225 x 20 x 76,2 mm
Brzina brusne ploče 1500-2200 o/min
S uređajem za unutarnje brušenje
Razni pribor
MARCELS MASCHINEN AG
Gijdpfx Abewhk Uue Rjt
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
S digitalnim zaslonom
Visina centra 175 mm
Središnja udaljenost 1000 mm
Razni pribor
MARCELS MASCHINEN AG
Gijdpfx Abewhk Uue Rjt
Pošalji upit
Telefon & Faks
+41 58 59... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Wuppertal
910 km
Dvostruki pužni ekstruder / kompaunder
Werner & Pfleiderer / CoperionZSK 40
Mali oglasi
Denkendorf
512 km
Stroj za mjerenje koordinata
ZeissAccura
ZeissAccura
Offenbach an der Queich
699 km
Stroj za unutarnje brušenje
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Jünkerath
869 km
Glodalica
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V