POD80-300
Hranilica
Keproma AG
POD80-300
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2017
Stanje
izložbeni stroj
Lokacija
Njemačka
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Hranilica
- Proizvođač:
- Keproma AG
- Model:
- POD80-300
- Godina proizvodnje:
- 2017
- Stanje:
- kao novo (izložbeni stroj)
- Radni sati:
- 30 h
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- D - Bayern
Opis
Debljina remena max.4 mm Širina trake 300 mm Ponovljivost +/- 0,05 mm NC pogon s kompaktnim upravljanjem Sila dovoda 3000 N (300 kg) Tlak remena max. 1,2 do
Gisdpfx Aeb Nbglob Rot
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Gisdpfx Aeb Nbglob Rot
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2016
7 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 931 4... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Mudersbach
835 km
Horizontalna tračna pila
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V