Rabljeni Weiler Condor Vs 2 na prodaju (79.161)
Sortiraj rezultate
- Najniža cijena Najviša cijena
- Najnoviji oglasi Najstariji oglasi
- Najkraća udaljenost Najdalja udaljenost
- Najnovija godina proizvodnje Najstarija godina proizvodnje
- Najnovija ažuriranja Najstarija ažuriranje
- Proizvođači od A do Ž Proizvođač od Z do A
- Relevantnost
- Najniža cijena
- Cijena
- Najviša cijena
- Cijena
- Najnoviji oglasi
- Datum unosa
- Najstariji oglasi
- Datum unosa
- Najkraća udaljenost
- Udaljenost
- Najdalja udaljenost
- Udaljenost
- Najnovija godina proizvodnje
- Godina proizvodnje
- Najstarija godina proizvodnje
- Godina proizvodnje
- Najnovija ažuriranja
- Ažuriranje
- Najstarija ažuriranje
- Ažuriranje
- Proizvođači od A do Ž
- Proizvođač
- Proizvođač od Z do A
- Proizvođač
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Naziv od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniža referenca
- referenca
- Najviša referenca
- referenca
- Najkraće radno vrijeme
- Radno vrijeme
- Najduže vrijeme rada
- Radno vrijeme
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglasi
Bruchsal
674 km
Strug s navojnim/vučnim vretenom/Condor VS 2
WEILERCONDOR VS 2
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), L & Z tokarilica / WEILER CONDOR VS 2 s novim 3-osnim digitalnim prikazom iz nastavnoga pogona
- 3-osni digitalni prikaz "NOVO"
- Visina vrha 165 mm
- Promjer obrtaja iznad ležaja 330 mm
- Udaljenost između vrhova 800 mm
- Raspon broja okretaja 28 - 2800 okr/min
Fjdpfx Ajy Ral Ieiqegc
- Automatsko uzdužno / poprečno posmakivanje
- Provrt vretena
- Konjić s vrhom
- Stezne čahure / brzi sustav stezanja, uklj. 25 steznih čahura
- Trokraki stezni uložak - Röhm 200 mm s obrnutim čeljustima
- Multifix / novo s uloškom
- Radno svjetlo
- Hitni/isključivač
- Graničnik kreveta
- Noge za stroj
- Dokumentacija
Dimenzije: D x Š x V 2 x 0,8 x 1,6 metara / Težina 900 kg
Pridržavamo pravo na pogreške i tipografske greške.
Mali oglasi
Bruchsal
674 km
Tokarski stroj s vodilnom/pogonskom vretenom/WEILER VS 2
WEILERCondor VS 2
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), WEILER Condor VS 2 s novim 3-osnim digitalnim prikazom iz sveučilišnog (eksperimentalnog) laboratorija
Fgodsy Efqrspfx Aiqec
- 3-osni digitalni prikaz "NOVO"
- Vodilice "kao nove"
- Visina vrha: 165 mm
- Promjer obrta preko ležišta: 330 mm
- Udaljenost između centara: 800 mm
- Raspon broja okretaja: 28-2800 o/min
- Automatski uzdužni i poprečni pomaci
- Promjer provrta vretena: 40 mm
- Navoji / metrički / inčni itd.
- Stezne čahure / brzi stezni uređaj uključujući stezne čahure
- Stezna glava s četiri čeljusti - Röhm
- Planska ploča
- Multifix s ulošcima
- Sigurnosni prekidač za zaustavljanje
- Zaštita za steznu glavu
- Dokumentacija
Dimenzije:
D x Š x V 2 x 0,8 x 1,6 m / Težina: 900 kg
Pogreške i tipografske greške su moguće.
Mali oglasi
Kaufungen
803 km
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom
WEILERCondor VS 2
Nazvati
Stanje: dobar (rabljeno), 1 rabljeni stroj za uzdužno i poprečno struganje s navojnom i vučnom osi, marka Weiler, tip Condor VS 2
Tehnički podaci:
Visina središta: 160 mm
Razmak između centara: 800 mm
Provrt vretena: 40 mm
Širina ležaja: 240 mm
Broj okretaja: 12 - 2800 min-1
Snaga pogona: 3 kW
Konus naslonca MK 3
Hod pinole: 110 mm
Pomaci: 0,037 - 1,253 mm/okret
Težina cca: 800 kg
Dimenzije (ŠxDxV) cca: 1930 x 880 x 1470 mm
Fgsdpfx Asw Rcrcjiqoc
Oprema:
Tročeljusna stezna glava
Sustav brzomijenjajućih držača Multifix

Saznajte sada
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas odmah
*po oglasu/mjesec
Mali oglasi
Ahaus
982 km
Strug-konvencionalno-elektronički
WEILERCONDOR VS
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), Dužina tokarenja: 800 mm
Fgedpfxsxmakts Aiqjc
Promjer tokarenja iznad postolja: 330 mm
Promjer tokarenja iznad supporta: 170 mm
Raspon broja okretaja: 24 - 1900 o/min
Provrt vretena: 38,0 mm
Visina špiceva: 165 mm
Ukupna potrebna snaga: 3,5 kW
Težina stroja cca 850 kg
Potrebni prostor cca 1850 x 800 x 1700 mm
Iz srednje tehničke škole – dobro stanje (!!)
Posebno pogodna za precizne tokarske dijelove srednje veličine
- Provjereno stanje – video stroja –
?v=GDoJ0Z7Dckw
Oprema:
- Robustan tokarski stroj s vodilnom/uvlačnom vretenom
- HEIDENHAIN digitalni prikaz 3 osi "VRZ 770"
- RÖHM trokraki stezni prihvat Ø 160 mm
- Preklopna zaštita steznog prihvata
- Ključ za prihvat
- TRIPAN držač alata s 3 uloška
- Pomični konjić
- Zakretna radna svjetiljka
- Upravljačka ploča naprijed lijevo
- Automatski posmici za poprečni i nadređeni support
- Postolje stroja s ormarićem (prostor za odlaganje)
- Stražnja zaštita od strugotine
- Tipka za hitno zaustavljanje
- Upute za uporabu
Mali oglasi
Ahaus
982 km
Strug-konvencionalno-elektronički
WEILERMATADOR VS 2
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), Duljina tokarenja: 500 mm
Promjer tokarenja nad postoljem: 297 mm
Promjer tokarenja nad suportom: 160 mm
Provrt vretena: 36,0 mm
Prihvat prema DIN 55022 Gr. 5
Konus protivvretena: MK 3
Hod konusa: 90,0 mm
Broj okretaja vretena: 30 - 3550 o/min
Brojevi okretaja motora: 1410 / 2830 o/min
Ukupna priključna snaga: 3,3 kW
Napon: 380 V
Težina stroja cca 620 kg
Dimenzije D-Š-V: 1420 x 700 x 1200 mm
iz stručne škole – vrlo dobro stanje (!!)
posobna posebno za precizne tokarske dijelove srednje veličine
Oprema:
- robusni tokarilica s navojnim i pogonskim vretenom
- RÖHM stezna glava s 3 čeljusti Ø 160 mm
- preklopna zaštita stezne glave
- ključ za steznu glavu
- MULTIFIX držač alata A, s 3 nova uloška
- pomični konjić
- zakretna strojna svjetiljka
- upravljačka ploča, sprijeda lijevo
- automatski pomaci za poprečni i gornji suport
- strojno postolje s ormarićem (prostor za odlaganje)
Fgedpfxsxq Hhyj Aiqec
- stražnja zaštita protiv prskanja strugotina
- tipka za hitno zaustavljanje
- Upute za uporabu
Mali oglasi
Njemačka
761 km
Tokarski stroj za središte i vreteno
WeilerCondor VS 1
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), Dostupan je konvencionalni Weiler stroj za tokarenje s vodilnom i vučnom vretenom bez sigurnosnih dijelova (npr. zaštita vretena). Razmak između centara: 800 mm, visina centara: 155 mm, otvor vretena: 38 mm, promjer vrtnje iznad ležaja/nosača klizača/plan klizača: 330 mm/290 mm/170 mm, maks. težina izratka: 100 kg, konus vretena: MK5. Promjer planske ploče: 300 mm, promjer stezne čahure: 165 mm, broj okretaja: 2800 o/min, hod pinole: 110 mm, promjer pinole: 50 mm. Dimenzije stroja X/Y/Z: cca 1900 mm/850 mm/1300 mm, težina: cca 1050 kg. Moguć je pregled na licu mjesta.
Fsdpeyarqgjfx Aiqjgc
Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerMatador VS2
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Matador VS-2 lead and feed screw lathe with 3-axis Heidenhain ND 780 digital display from training workshop!!
Technical data:
>> Machine number: 7702, year approx. 1990
Fgodpfx Aisy T Hqcoqec
>> Centre height: 140 mm
>> Centre distance: 500 mm
>> Speed range: 15 – 3550 rpm
>> Spindle bore: 36 mm
>> Short taper spindle nose DIN 55022-5 with bayonet lock
>> Tailstock Morse taper 3
>> Feeds from 0.012 to 0.9 mm/rev
>> Thread cutting options: metric, imperial, module, and diametral pitch
>> Metric thread pitches from 0.25 to 12 mm
>> Brake motor
>> Weight approx. 700 kg
>> Length: 1.4 m, Height: 1.2 m, Depth: 0.55 m
Accessories and features:
>> 3-axis Heidenhain ND 780 digital readout
>> Quick-clamping device, internal and external collets (see photo)
>> 1 three-jaw chuck with 3 sets of jaws
>> Multifix size A with 3 tool holders
>> Spindle guard
>> 1 bed stop
>> Change gears
>> Machine feet
About the machine:
For sale is a Weiler Matador VS-2 in very good condition. The machine is, of course, fully functional. The slides all move smoothly and evenly. Even at high speeds, the Weiler runs quietly. The original location was a training workshop. The machine is equipped with a comprehensive range of accessories. Take the opportunity to view this machine under power on-site and see its excellent condition for yourself.
Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerMatador VS2 mit Zubehör
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1988, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Matador VS-2 Lead and Feed Screw Lathe with 3-axis Elesta Digital Readout from Training Workshop!!
Technical Data:
>> Machine No. 88-8115 Year of manufacture: 1988
>> Centre height: 140 mm
>> Distance between centres: 500 mm
>> Spindle speed: 15 – 3550 rpm
>> Spindle bore: 36 mm
>> Short taper spindle nose DIN 55022-5 with bayonet lock
>> Tailstock: Morse taper 3
>> Feeds from 0.012 to 0.9 mm/rev
>> Threading options: metric, imperial, module, and diametral pitch threads
>> Metric thread pitches from 0.25 to 12 mm
>> Braked motor
>> Weight: approx. 700 kg
>> Length: 1.4 m, height: 1.2 m, depth: 0.55 m
Included accessories and equipment:
Fodpey Tmkvsfx Aiqegc
>> 3-axis Elesta digital readout
>> Quick clamping device for internal and external collets (see photo)
>> 1 piece 3-jaw chuck, 1 set of jaws
>> Multifix size A with 3 tool holders
>> Spindle guard
>> 1 bed stop
>> Change gears
>> Travelling steady
>> Machine feet
About the machine:
Offered here is a Weiler Matador VS-2 in very good condition. The machine is, of course, fully functional. All slides operate smoothly and evenly. The Weiler also runs quietly at high speeds. The original location of the machine was a training workshop. It comes with a comprehensive set of accessories. Take this opportunity to inspect the machine under power on site and see the excellent condition for yourself.
Mali oglasi
Salzburg
344 km
Precizni tokarilica
WeilerMatador VS2
Nazvati
Stanje: rabljeno, Na prodaju je rabljeni Weiler Matador tokarilica. Izvedba VS2 s predodabirnim mjenjačem. Uključuje izmjenjive zupčanike i set steznih čahura.
Fgedpfoy Hi A Isx Aiqec
U dobrom radnom stanju.
Visina vrha: 140 mm
Promjer obrade iznad kreveta: 295 mm
Razmak između centara: 500 mm
Provrt vretena: 36 mm
Broj okretaja vretena: 15 - 3350 o/min
Pregled pod naponom moguć u 5023 Salzburg.
Viličar za utovar je na raspolaganju.
Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerMatador VS2
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1992, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Matador VS-2 Lead and Feed Screw Lathe with 3-Axis Digital Readout by K&C, NEW, in Special Light Grey Paint Finish!!!
Technical Data:
>> Machine No. 92-027, Year of Manufacture: 1992
>> Centre height: 140 mm
>> Centre distance: 500 mm
>> Spindle speed: 15 to 3550 rpm
>> Spindle bore: 36 mm
>> Short-taper spindle nose DIN 55022-5 with bayonet lock
>> Tailstock Morse taper 3
>> Feeds from 0.012 to 0.9 mm/rev
>> Thread cutting: Metric, Imperial, Module, and Diametral Pitch
>> Metric thread pitches from 0.25 to 12 mm
>> Weight approx. 700 kg
>> Dimensions: Length 1.4 m, Height 1.2 m, Depth 0.55 m
Accessories and Equipment:
>> 3-axis digital readout system by K&C, new, with 12-month manufacturer’s warranty and operation manual
Functions: Switching mm/inch, coordinate selection ABS/INC, value halving, reference mark, tool programming for 200 tools, taper calculation, radius/diameter display, quick zeroing, direction switching
>> 1 three-jaw chuck with 1 set of jaws
>> 1 four-jaw chuck with 1 set of jaws
>> Electronic spindle protection
>> Multifix size A with 2 tool holders
>> Motor brake
>> Bed stop
About the Machine:
Fodpfx Ajyylq Uoiqjgc
Offered is a Weiler Matador VS-2 in very good condition. The machine is, of course, fully functional and has been freshly repainted in light grey. A very nice machine. The K&C 3-axis digital readout system has been retrofitted. All scales are new and are equipped with covers to protect them from dirt. All slides move smoothly and evenly. Take the opportunity to inspect this machine under power on site and see its condition for yourself.
Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerMatador VS2
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1992, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Matador VS-2 Lead and Feed Screw Lathe with 3-Axis Digital Readout by K&C (NEW), in Special Light Grey Paint Finish!!!
Technical Specifications:
Fgedpfxoyylqhj Aiqec
>> Machine No.: 92-029, Year of Manufacture: 1992
>> Centre height: 140 mm
>> Centre distance: 500 mm
>> Spindle speed: 15 – 3550 rpm
>> Spindle bore: 36 mm
>> Short taper spindle nose DIN 55022-5 with bayonet lock
>> Tailstock: MT 3
>> Feeds: 0.012 to 0.9 mm/rev
>> Possible threads: metric, imperial, module, and diametral pitch
>> Metric thread pitches: 0.25 to 12 mm
>> Weight: approx. 700 kg
>> Length: 1.4 m, Height: 1.2 m, Depth: 0.55 m
Accessories and Equipment:
>> 3-axis digital readout by K&C (new) with 12 months manufacturer's warranty and user manual. Functions include: mm/inch switching, coordinate selection ABS/INC, value halving, reference mark, tool programming for 200 tools, taper calculation, radius/diameter, quick zeroing, counting direction switching
>> 1x 3-jaw chuck, 1 set of jaws
>> 1x 4-jaw chuck, 2 sets of jaws
>> Electronic spindle protection
>> Multifix toolpost size A, incl. 2 tool holders
>> Motor brake
>> Bed stop
About the Machine:
Offered here is a Weiler Matador VS-2 in very good condition. The machine is, of course, fully functional and has been newly painted in light grey. This is a very attractive machine. The 3-axis digital readout from K&C has been retrofitted. All scales are new and equipped with cover strips to protect them from dirt. All carriage movements are smooth and uniform. Take the opportunity to inspect this machine under power at our site and see the condition for yourself.
Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerMatador VS2
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1992, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Matador VS-2 Lead and Feed Screw Lathe with 3-Axis Digital Readout by K&C, NEW, in Special Light Grey Finish!!!
Technical Data:
>> Machine No. 92-028, Year of Manufacture 1992
Fsdpfxoyyb T Sj Aiqegc
>> Centre Height: 140 mm
>> Centre Distance: 500 mm
>> Spindle Speed: 15 – 3550 rpm
>> Spindle Bore: 36 mm
>> Short Taper Spindle Nose DIN 55022-5 with bayonet locking
>> Tailstock Morse Taper 3
>> Feeds from 0.012 to 0.9 mm/rev
>> Thread Cutting: Metric, Inch, Module, and Diametral Pitch
>> Metric Thread Pitches from 0.25 to 12 mm
>> Weight approx. 700 kg
>> Length 1.4 m, Height 1.2 m, Depth 0.55 m
Accessories and Equipment:
>> 3-axis digital readout by K&C, new, 12 months manufacturer's warranty, with operating manual
Functions: mm/inch switching, coordinate selection ABS/INC, value halving, reference mark, tool memory for 200 tools, taper calculation, radius/diameter display, quick zeroing, count direction switching
>> 1 Piece 3-jaw chuck incl. 1 set of jaws
>> 1 Piece 4-jaw chuck incl. 1 set of jaws
>> Electronic spindle protection
>> Multifix Size A with 2 steel tool holders
>> Motor brake
>> Bed stop
About the Machine:
For sale is a Weiler Matador VS-2 in very good condition. The machine is fully functional and has been newly painted in light grey. A very attractive machine. The 3-axis digital readout from K&C has been retrofitted. All scales are new and feature protective covers to prevent contamination. All carriages move smoothly and evenly. Take the opportunity to view this machine under power on site and see the condition for yourself.
Mali oglasi
Schlüchtern
722 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerMatador VS2
Nazvati
Stanje: rabljeno, Godina proizvodnje: 1992, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Matador VS2 tokarilica, godina proizvodnje 1992., trokraki stezni tanjur, Multifix, stražnja zaštita od prskanja, električna zaštita steznog tanjura. Stroj je u dobrom, spremnom za rad stanju, mogućnost demonstracije pod naponom uz prethodni dogovor.
Fodpjx Sqvgsfx Aiqsgc
Mali oglasi
Weilheim an der Teck
581 km
Univerzalni tokarski stroj
WEILERCONDOR B
Nazvati
Stanje: dobar (rabljeno), Godina proizvodnje: 1989, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, broj stroja/vozila: 1324, otvor glavčine: 42 mm, ukupna duljina: 2.000 mm, ukupna širina: 1.000 mm, ukupna visina: 1.800 mm, maksimalna brzina vretena: 2.800 okr/min, brzina vretena (min.): 22 okr/min, ukupna masa: 1.500 kg, WEILER CONDOR B lončana i vučna strug za metal sa navojnom osovinom
- Radni napon: 380 V
- Napon upravljanja: 220 V
- Priključna snaga: 3 kW
- Nazivna struja: 25 A
- Frekvencija: 50 Hz
- Duljina među špicama: cca 700 mm
- Visina špice iznad ležaja: 170 mm
- Promjer okretanja preko ležaja: 340 mm
- Visina špice iznad suportera: 100 mm
- Promjer okretanja preko suportera: 200 mm
Stroj je opremljen konjićem, Multifix držačem alatnih noževa, tip B, te tročelnom steznom glavom proizvođača RÖHM, promjera 150 mm, kao i digitalnim indikatorom proizvođača ELESTA, tip VISULESTA 4. Uključuje prikladan radionički ormar s odgovarajućim priborom za stroj.
Fgedpfxeyiztij Aiqoc
FCA D-73235 Weilheim Teck - utovareno na kamion
Mali oglasi
Ahaus
982 km
Strug-konvencionalno-elektronički
WEILERMATADOR VS 1
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), Dužina tokarenja 500 mm
Promjer tokarenja iznad postelja 297 mm
Promjer tokarenja iznad nosača 160 mm
Provrt glavnog vretena 36,0 mm
Priključak DIN 55022 Gr. 5
Konus pinole: MK 3
Fjdjxmakyspfx Aiqjgc
Hod pinole 90,0 mm
Broj okretaja 30 - 3550 o/min
Brzine motora: 1410 / 2830 o/min
Ukupna potrebna snaga 3,3 kW
Napon 380 V
Težina stroja cca 620 kg
Dimenzije D-Š-V 1420 x 700 x 1200 mm
Iz škole za strukovno obrazovanje – vrlo dobro stanje (!!)
Posebno prikladan za tokarene dijelove srednje preciznosti
Oprema:
- robusni tokarilica s vođenom i izvlačnom vretenom
- HEIDENHAIN 3-osni digitalni prikaz „VRZ 773”
- RÖHM stezna glava s tri čeljusti Ø 160 mm
- Preklopna zaštita tokarskog steznog pribora
- Ključ za steznu glavu
- MULTIFIX držač alata A, s 3 nova uloška
- Pomični konjić
- Zakretno strojno svjetlo
- Upravljačka ploča sprijeda lijevo
- Automatski posmici za uzdužni i poprečni suport
- Postolje stroja s ormarićem (prostor za pohranu)
- Stražnja zaštita protiv prskanja strugotine
- Tipka za hitno zaustavljanje
- Upute za uporabu
Mali oglasi
Feucht
563 km
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom
WEILERCondor B
Nazvati
Stanje: radionički obnovljen (rabljen), Godina proizvodnje: 1989, Univerzalni tokarski stroj s vodećim i poteznim vretenom
Proizvođač: WEILER
Model: Condor B
Fjdpfx Aisg R S Rcsqegc
Godina izgradnje: 1989. - remont
novolakirano RAL 7035 svijetlo siva
Broj stroja: 1401
uz garanciju
Pribor:
- 3 A digitalni zaslon FAGOR Innova 30i T, nov
- Zaštitna hauba za hranu s električnim osiguračem, nova
- Veličina osnovnog tijela držača alata za brzu izmjenu. b
- Zaustavljanje u krevetu
- Uređaj za rashladno sredstvo
- Okrnjena stražnja stijenka
- Upute za upotrebu
- korišteno, viđeno -
Mali oglasi
Weißenborn/Erzgebirge
658 km
Tokarski stroj s cikličkim upravljanjem
WeilerE70/2
Nazvati
Stanje: dobar (rabljeno), Godina proizvodnje: 1996, Funkcionalnost: neprovjereno, promjer tokarenja iznad poprečnog suporta: 700 mm, duljina tokarenja: 2.000 mm, promjer tokarenja: 700 mm, otvor glavčine: 106 mm, maksimalna brzina vretena: 1.800 okr/min, Na prodaju: 1 komad rabljeni ciklički tokarilica Proizvođač: Weiler Werkzeugmaschinen Tip: E70 Godina proizvodnje: 1996 Tehnički podaci: Visina središta: cca 355 mm Promjer okretanja preko ležaja: cca 700 mm Promjer okretanja preko suportera: cca 420–450 mm Razmak između šiljaka: 2000 mm Provrt vretena: 106 mm Uključuje prikazanu dokumentaciju, transporter strugotine i Sauter držač alata. Stroj se može pogledati u našem skladištu u 09599 Freiberg.
Fjdpfx Aiey R Dyveqegc
Mali oglasi
Schijndel
1.020 km
Univerzalni tokarski stroj
WEILERCondor
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), Godina proizvodnje: 1996, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Condor B univerzalni tokarilica u izvanrednom stanju, bivša školska oprema, s novim troosnim digitalnim očitanjem i dodatnom opremom.
Originalni lak.
Strojni broj: 96-2374 s CE certifikatom.
Tehnički podaci:
- Godina proizvodnje: 1996
- Strojni broj: 96-2374
- Visina središta: 165 mm
Fsdpfxoyuyruj Aiqogc
- Udaljenost između centara: 750 mm
- Brzine vretena: od 22 do 2800 o/min
- Prolaz kroz vreteno: 40 mm
- Glava vretena DIN 55027-5 s bajunet zatvaračem
- Klizna konjić Morse konus 3
- Posmici od 0,016 do 0,5 mm/o
- Mogućnost izrade navoja: metrički, inčni, modul i dijametralni
- Metrički navojni raspon: 0,18 do 28 mm
- Težina: cca 1100 kg
- Uključiva kočnica vretena
- Potreban prostor (D x Š x V): 183 x 88 x 129 cm
Pribor i oprema:
- Trosmjerni čelični stezni uložak Rhom
- Novi set steznih čahura 5C od 1 do 28 mm, u koracima od 0,5 mm, s novom vučnom cijevi
- Nova glavna bušilica 1–13 mm
- Multifix sa 4 čelična držača
- Uzdužni graničnik
- Nova rotaciona kontraosovina
- Prijenosni kotači
- Pogonska ploča
- Sustav hlađenja
- Zaštita za strugotinu
- Poklopac vretena s gumbom za hitno zaustavljanje
- Njemačka strojna knjiga
Mali oglasi
Trittau
1.010 km
Univerzalni tokarski stroj
WEILERCondor B
Nazvati
Stanje: rabljeno, Godina proizvodnje: 2000, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Leit- i vučna vretena tokarilica
Proizvođač: Weiler Tip: Condor B
Godina proizvodnje: 2000
Fedpfsy Ryvaex Aiqegc
Tehnički podaci
Proizvođač: Weiler
Tip: Condor B
Godina proizvodnje: 2000
Visina vrha: 165 mm
Razmak između vrhova: 750 mm
Provrt vretena: 40 mm
Maks. promjer obrade iznad ležaja: 330 mm
Maks. promjer obrade iznad poprečnog suportera: 185 mm
Brzine vretena: 45 - 2800 okr/min
Uzdužni posmak: 0,015 – 3,7 mm/okr
Metrički navojni koraci: 0,18 - 28 mm
Pogonski motor: 1,5 / 3 kW
Dimenzije (DxŠxV): cca 1,83 x 0,90 x 1,30 m
Težina: cca 1020 kg
Oprema:
- Digitalni mjerač položaja u 3 osi Heidenhain
- Trodijelna stezna glava
- Upute za upotrebu
- Stezna glava za stezne čahure
- Držač alata
Podaci su bez garancije.
Demonstracija pod naponom moguća je u svakom trenutku u našoj izložbenoj hali.
Mali oglasi
Hessisch Lichtenau
794 km
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom
WEILERCondor 81 B
Nazvati
Stanje: dobar (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, rabljeni L + Z tokarski stroj s 3 osnim digitalnim zaslonom
Proizvođač: WEILER
Tip: Condor 81 B
Broj stroja: 87596
Godina izgradnje: cca 1987
Središnja širina: 750 mm
Promjer tokarenja preko kreveta: Ø 330 mm
Visina vrha iznad kreveta: 165 mm
Promjer tokarenja preko nosača: Ø 180 mm
Visina vrha iznad nosača: 90 mm
Provrt vretena: Ø 40 mm
Unutarnji konus konja: MK 3
Podešavanje pinole: 110 mm
Brzina vretena: 45 - 2800 o/min. (16 razina + 2 brzine motora)
Fedpfx Aevadqzoiqegc
Raspon posmaka: 0,016 - 0,50 mm/okr
Pogonska snaga: 1,6 + 3,2 kW (pogonski motor razine 1+2)
Mrežni priključak: 400 volti, 50 Hz
Priključna snaga: 32 kW
Kontrolni napon: 42 volta
Oprema + pribor:
- 3-osni digitalni zaslon Heidenhain tipa VRZ 750
- Uređaj za brzo stezanje i razne stezne čahure + cijev za izvlačenje
- 3 čeljusne stezne glave Ø 160 mm Forkardt F160
- Brzoizmjenjivi čelični držač Multifix veličine B
- LED radno svjetlo
- Zaustavljanje u krevetu
- Automatsko uzdužno i tlocrtno posmakanje
- Elektromehanička kočnica vretena se može uključiti
- 2x zaustavljanje u nuždi
- Upit ključa za električno napajanje (preko navlake s gumbom)
- Spremnik rashladne tekućine s pumpom u postolju stroja
- sklopiva zaštita obloge
- Zaštita od prskanja
- Dijagram strujnog kruga
- Podesive noge stroja
Potreban prostor: 1850 x 950 x 1400 mm (D x Š x V)
Težina: cca 1100 kg
Ova novija generacija Weiler tokarilica vrlo je jednostavna za korištenje i robusna.
Stroj se može demonstrirati na licu mjesta pod napajanjem.
Sve izjave bez garancije. Predmet prethodne prodaje.
Mali oglasi
Bruchsal
674 km
Tokarilica s vodilnom/pogonskom vretenom WEILER
WEILERCondor B
Nazvati
Stanje: spreman za upotrebu (rabljeno), Godina proizvodnje: 1997, Stroj za tokarenje s vodećim i vučenim vretenom / WEILER CONDOR B uključujući 3-osnu digitalnu mjernu jedinicu (Heidenhain)
- Stroj iz obrazovne ustanove
- Visina špice 165 mm
- Promjer okretanja iznad kreveta 330 mm
- Promjer okretanja iznad suportnog nosača 185 mm
- Duljina tokarenja cca 800 mm
- Brzine vretena 22 - 2800 o/min
- Automatsko uzdužno i poprečno posmicanje
- Narezivanje navoja / metričko itd.
- Prolaz šipke 40 mm
- Konus prihvatnice konjića MK 3
- Električna zaštita stezne glave
- Multifix osnovni držač s ulošcima
- Tročeljusna stezna glava - Forkardt
- Strojna svjetiljka
- Stražnja zaštita od strugotine
- Mehanički graničnik kreveta
- Noge za stroj
- Dokumentacija
Dimenzije: D x Š x V 1,8 x 0,8 x 1,6 metara / Težina 1100 kg
Fgsdey A Ey Uspfx Aiqoc
Isključenje odgovornosti za pogreške i netočne unose.
Pečat povjerenja
Prodavači certificirani od strane Machineseeker

Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerCondor 81
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1987, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Centre Lathe Model Condor 81 Lead and Feed Screw Lathe with 3-Axis Heidenhain Digital Readout from Training Workshop
Technical Data:
>> Year of manufacture: 1987 Machine No.: 87-674
>> Centre height: 165 mm
>> Centre distance: 750 mm
>> Spindle speeds: from 22 to 2800 rpm
>> Spindle bore: 40 mm
>> Short taper spindle nose DIN 55027 size 5 with bayonet lock
>> Tailstock: Morse Taper 3
>> Feeds from 0.015 to 0.46 mm/rev
>> Thread cutting possible: Metric, Inch, Module, and Diametral Pitch
>> Metric thread pitches from 0.18 to 28 mm
>> Spindle brake
>> Weight approx. 1100 kg
>> Spindle brake engageable
>> Length 1.83 m, Height 1.29 m, Depth 0.88 m
Accessories and Equipment:
>> 3-axis Heidenhain digital readout
>> 1 pcs 3-jaw scroll chuck with one set of jaws
>> Quick-collet device with collets from 1-29 mm, incremented by 0.5 mm
>> Toolpost with 7 holders
>> Bed stop
>> Machine feet
>> Drill chuck
>> Live centre
>> Coolant system
Fgsdpfxeym Slwe Aiqjc
About the machine:
Offered here is a used Weiler Condor 81 lathe, year 1987, in very good condition. The machine is, of course, fully functional. A very robust and powerful machine. The Weiler comes from a training workshop and is very well maintained. The 3-axis Heidenhain digital readout further facilitates precise operations. The machine has undergone electrical and mechanical inspection in our facility. A complete oil change has been performed.
This latest generation of Weiler lathes is extremely user-friendly. Take advantage of the opportunity to view and test the machine under power on-site.
Mali oglasi
Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerCondor B
Nazvati
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1990, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Weiler Centre Lathe Model Condor B, Lead and Feed Screw Lathe with Heidenhain 3-axis Digital Readout, from Training Workshop
Technical Data:
>> Year of manufacture: 1990, Machine No. 90-1419
>> Centre height: 165 mm
>> Centre distance: 750 mm
>> Spindle speeds: from 22 to 2800 rpm
>> Spindle bore: 40 mm
>> Short-taper spindle nose DIN 55027 size 5 with bayonet lock
>> Tailstock Morse taper: MK 3
>> Feeds: from 0.015 to 0.46 mm/rev
>> Thread cutting options: Metric, Imperial, Module, and Diametral-Pitch
Fodpsym Dczofx Aiqegc
>> Metric thread pitches: from 0.18 to 28 mm
>> Spindle brake
>> Weight: approx. 1,100 kg
>> Electrically switchable spindle brake
>> Length: 1.83 m, Height: 1.29 m, Depth: 0.88 m
Accessories and Equipment:
>> Heidenhain 3-axis digital readout
>> 1 three-jaw chuck with wedge bar and 1 set of jaws
>> Toolholder with 7 tool pockets
>> Bed stop
>> Machine levelling feet
>> Drill chuck
>> Live centre
>> Coolant system
About the Machine:
For sale is a used Weiler Condor B lathe, year 1990, in very good condition. The machine is fully functional and in excellent working order. It is a robust and powerful lathe. Coming from a training workshop, the Weiler machine is very well maintained. The Heidenhain 3-axis digital readout further enhances ease and precision of operation. The machine has been electrically and mechanically tested by us and received a full oil change. This latest generation of Weiler lathes is extremely user-friendly. You are welcome to inspect and test the machine under power at our premises.
Mali oglasi
Hessisch Lichtenau
791 km
L + Z tokarilica, tokarilica s vodilnim i pogonskim vretenom
WEILERCondor 81 A
Nazvati
Stanje: rabljeno, L + Z tokarilica WEILER tip Condor 81 A
Strojni broj: 36553 Godina proizvodnje: cca 1985
Fgedpfx Aiek S Ht Ajqsc
Razmak između centara: 750 mm
Promjer obrade iznad kreveta: 330 mm
Visina centara iznad kreveta: 165 mm
Promjer obrade iznad nosača: 180 mm
Visina centara iznad nosača: 90 mm
Otvor vretena: 40 mm
Prihvat stezne glave: kratki konus DIN 55027 Gr. 5
Konus u nasadniku: MK 3
Pomak pinole: 110 mm
Brzina vrtnje vretena: 45 - 2800 o/min, 16 stupnjeva
Pogon: 3 kW
Priključak na mrežu: 400 V, 50 Hz
- Brzina vretena preko 16 stupnjeva prijenosa
- Trokralna stezna glava Ø 160 mm RÖHM s čeljustima za bušenje i tokarenje
- Brzi izmjenjivač alata Multifix veličina B s 3 uloška
- Automatski uzdužni i poprečni posmak
- Elektromehanička kočnica vretena
- Hitni prekidač
- Spremnik rashladne tekućine s pumpom u postolju stroja, bez dovoda do radnog prostora
- Preklopni zaštitni pokrov glave
- Zaštita od prskanja
- 1 komad rotirajući centrirni vrh
- Električna shema i upute za uporabu
Potrebna površina (D x Š x V): 1850 x 950 x 1400 mm
Težina: 1100 kg
u dobrom stanju
Mali oglasi
Waiblingen
608 km
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom
WEILERCONDOR VC plus
Nazvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, CONDOR VC plus
Nova dimenzija u području konvencionalnih preciznih tokarilica.
Visokokvalitetan, snažan i energetski učinkovit precizni tokarski stroj za visoko produktivno područje u proizvodnji i izradi alata, ali i u obuci i daljnjem obrazovanju
Kvalitetan, energetski učinkovit, precizan i univerzalno primjenjiv u proizvodnji, obuci i daljnjem obrazovanju. Ona impresionira:
tehnologija okrenuta budućnosti
najveća točnost
dugovječnost
ergonomija laka za korištenje
najmanji potreban prostor
i opsežna dodatna oprema.
Konzistentan i inovativan daljnji razvoj isprobane i testirane serije Condor je ekonomično i inteligentno rješenje za vaše svakodnevne primjene.
Tehnički podaci:
RADNI PROSTOR
Središnja visina 180 mm
Promjer ljuljačke iznad kreveta 360 mm
Promjer ljuljačke preko čeonog tobogana 190 mm
Središnja širina 800 mm
ROTACIJSKO VRETENO
Glava vretena DIN 55027/DIN ISO 702-3 vel. 6
Fgedpfxeqwipns Aiqsc
Provrt vretena 57 mm
Promjer vretena u prednjem ležaju 90 mm
GLAVNI POGON
Pogonska snaga 60%/100% ED – / 10,5 kW
Raspon brzine 25 – 4.000 o/min
Broj brzina je neograničeno promjenjiv
ASORTIMAN HRANE
Broj beskonačno promjenjiv
Uzdužno 0,01 – 6 mm/okr
Plan 0,003 – 2 mm/okr
PODRUČJE ZA REZANJE NAVOJA
Metrički navoji 0,1 – 20 mm
KONJAK
Promjer pinole 50 mm
Hod perola 110 mm
Unutarnji konus DIN 228 MK 3
PRIJEVOMNA TOČNOST DIN 8605
Opremljen WEILER ekranom WTS 15 VC plus
- Veliki, jasni zaslon osjetljiv na dodir od 15"
rotirajući i zakretni, rezolucije 1366 x 768
- Promjena radnih maski pokretima prevlačenja
- Operativnim funkcijama može se pristupiti putem upravitelja aplikacija
- Upravljačke ploče mogu se slobodno konfigurirati,
postavljeni i skalirani
- Uvoz crteža / skica iz PDF datoteka
Može se individualno zumirati putem USB sučelja
- Video potpomognuto održavanje stroja
- Izbornik kontekstualne pomoći
(umjesto zaslona WEILER VC plus)
Stroj je u našem izložbenom prostoru u 71334 Waiblingen-Beinstein i dostupan je odmah. Molimo kontaktirajte nas u vezi opreme.
Olakšavamo vam pretragu: "weiler condor vs 2"
Nove ponude odmah primate besplatno putem e-pošte.
Pretragu možete jednostavno prekinuti u bilo kojem trenutku.

Saznajte sada
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Objavite oglas odmah
*po oglasu/mjesec


























































































































































































































































