Okuma VTM-2000YB
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Sankt Egidien Njemačka
CNC tokarilicko-glodački centar Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
CNC tokarilicko-glodački centar
Proizvođač:
Okuma
Model:
VTM-2000YB
Godina proizvodnje:
2024
Stanje:
gotovo kao novo (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Njemačka
Opis
maksimalni promjer tokarenja: 2000 mm
maksimalna duljina tokarenja: 1400 mm
upravljač: Okuma OSP - P300 SA
Giedpsywg Aasfx Ab Rst
maksimalna težina obratka: 10000 kg
maksimalne dimenzije obratka: 2000 mm x 1400 mm
plansko kolo: 2000 mm
C os može se pozicionirati na 0,001°
vreteno za alate pomično u X/Y/Z i indeksibilno u B
B os rotira za 150°
hod Y osi: 1600 mm (+/- 800 mm)