PB S171-16ES
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2015
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Drochtersen Njemačka
Škare za podizanje PB S171-16ES
more Images
PB S171-16ES
PB S171-16ES
PB S171-16ES
PB S171-16ES
PB S171-16ES
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Škare za podizanje
Proizvođač:
PB
Model:
S171-16ES
Godina proizvodnje:
2015
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
2.431 h
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Asseler Str. 79, 21706 Drochtersen, Deutschland Njemačka
Nazvati
Tehnički detalji
Nosivost:
400 kg
Visina podizanja:
17.000 mm
Ukupna masa:
5.840 kg
Transportna duljina:
3.460 mm
Transportna širina:
1.600 mm
Transportna visina:
2.340 mm