4006-23TAG3A
Generator
Perkins
4006-23TAG3A
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2015
Stanje
Rabljeno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Salzhausen
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Generator
- Proizvođač:
- Perkins
- Model:
- 4006-23TAG3A
- Godina proizvodnje:
- 2015
- Stanje:
- gotovo kao novo (rabljeno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
- Radni sati:
- 42 h
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Huskoppel 10, 21376 Salzhausen, Deutschland
Nazvati
Tehnički detalji
- Ukupna masa:
- 6.500 kg
- Vrsta goriva:
- dizel
- Snaga:
- 640 kW (870,16 KS)
- Izlazna struja:
- 1.152 A
- Izlazni napon:
- 400 V
- Izlazna frekvencija:
- 50 Hz
- Vrsta izlazne struje:
- Klima uređaj
- Nazivna snaga:
- 640 kW (870,16 KS)
- Nazivna (prividna) snaga:
- 1.500 kVA
- Kontinuirana (prividna) snaga:
- 800 kVA
- Ukupna duljina:
- 5.500 mm
- Ukupna širina:
- 1.800 mm
- Ukupna visina:
- 2.500 mm
- Maksimalna brzina okretanja:
- 1.500 okr/min
- Proizvođač motora:
- Vrsta hlađenja:
- voda
- Gorivo:
- dizel
- Ulazni napon:
- 400 V
- Ulazna frekvencija:
- 50 Hz
- Brzina vrtnje (min.):
- 1.500 okr/min
- Vrsta ulazne struje:
- trofazni
Opis
Na prodaju imamo agregat za hitne slučajeve sa sljedećim podacima.
Stanje: rabljeno, kao novo, potpuno funkcionalno, provjereno!
Nazivna snaga: 800 kVA/640 kW
Tip motora: Perkins 4006-23TAG3A
Radni sati: SAMO 157 sati
Godina proizvodnje: 2015
Napon: 400/230 V
Frekvencija: 50 Hz
Brzina vrtnje: 1500 okr/min
Uključene baterije
Uključen spremnik za gorivo (dizel)
Uključen novi servis
Uključen probni rad i ispitivanje opterećenja
Potpuno spreman za rad
Stanje: potpuno funkcionalno, spremno za upotrebu, testirano
Gujdpfowqai Hsx Ab Rsb
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Nazivna snaga: 800 kVA/640 kW
Radni sati: SAMO 157 sati
Godina proizvodnje: 2015
Napon: 400/230 V
Frekvencija: 50 Hz
Brzina vrtnje: 1500 okr/min
Uključene baterije
Uključen novi servis
Potpuno spreman za rad
Gujdpfowqai Hsx Ab Rsb
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2017
8 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4172 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Dordrecht
1.075 km
Agregat
Perkins4006-23TAG3A - 900 kVA Generator - DPX-19818
Mali oglasi
Salzhausen
976 km
Stroj za probijanje tunela
MTUMTU 2000 kVA
MTUMTU 2000 kVA
Apeldoorn
1.036 km
Agregat
Perkins4006-23TAG3A
Perkins4006-23TAG3A
976 km
Agregat za hitnu struju 550 kVA 500 kVA 500 kW
Volvo PentaNotstromaggregat Volvo Penta TAD1642GE
Irska
Miješalica s plaštom od nehrđajućeg čelika i kontrolom brzine
Jacketed Mixing Tank & Temperature300 Ltr
Agregat za nuždu 350 kVA, generator za struju 300 kVA, 300 kW
Iveco300 kW/ 350 KvA
Iveco300 kW/ 350 KvA
Rossum
Dizel agregat 1100 kVA
Atlas CopcoDTAS 1100 E
Atlas CopcoDTAS 1100 E
San Giovanni Al Natisone
170 km
VISOKOFREKVENCIJSKI GENERATOR
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
Gherla
704 km
Valjčni transporter
600 mm
600 mm