RNA Rhein-Nadel Automation SRC-B200-2L
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Hessisch Lichtenau Njemačka
more Images
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
37235 Hessisch Lichtenau Njemačka
A20387370
Referentni broj:
Opis
Sustav za dovođenje, uređaj za dovođenje
Proizvođač: RNA Rhein-Nadel Automation GmbH
Tip: SRC-B200-2L
Godina proizvodnje: cca 2000
Gornji promjer zdjele: 200 mm
Donji promjer zdjele: 130 mm
Unutarnja visina zdjele: cca 25 mm
Širina staze za sortiranje: cca 3 mm
Ukupna visina (pogonska jedinica + zdjela sa stazom za sortiranje): 225 mm
Naponska kontrola: 24 V DC (potreban vanjski izvor napajanja)
Priključak na mrežu: 230 V, 50 Hz.
Gedpfxsxrgvms Ab Rjit
- Za start/stop signale potreban je vanjski izvor napajanja od 24 VDC (regulator nema interno 24VDC napajanje).
- Upravljački uređaj REO tip Reovib R6 / 439 za podesivu brzinu vibracija
- Transporter se koristio za dovođenje automobilsko-osiguračkih umetaka (šmelc osigurača)
- Montiran na postolje od aluminijskog sistemskog profila
Potrebni prostor Ø x V: 240 x 250 mm