Fiber laser: Senfeng SF3015H4Senfeng
SF3015H4
Fiber laser: Senfeng SF3015H4
Senfeng
SF3015H4
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novi
Lokacija
Haarle
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- Senfeng
- Model:
- SF3015H4
- Godina proizvodnje:
- 2025
- Stanje:
- novo
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Bloeme-weide 25, 7448 PX Haarle, Nederland
Opis
Senfeng SF3015H4 je stroj za teže proizvodne zahtjeve.
S posebno teškim okvirom, ovaj je stroj prikladan za veće proizvodne zahtjeve.
Ovaj okvir je također pripremljen za moguću automatizaciju.
Besten Machines je zastupnik strojeva za obradu metala više od 25 godina.
Osim toga, imamo veliku zalihu rezervnih dijelova za pružanje visoke razine usluge.
- Snaga lasera: 12 000 W
- Valna duljina lasera: 1020 nm – 1080 nm
- Raspon X-osi: 3000 mm
- Raspon Y-osi: 1500 mm
- Maks. Ubrzanje rezanja lima: 2,8 G
- Maksimalna istodobna brzina po osi: 200 m/min
- Točnost pozicioniranja: ± 0,03 mm/m
- Točnost ponavljanja: ± 0,02 mm/m
- Radni napon: 400V / 50Hz ± 5%
- Plinovi za rezanje: kisik, dušik
Gsdpevtzbqjfx Amrobl
- Stol za rezanje: 3000×1500 mm
- Težina stroja: ± 9,000Kg
- Opremljen stolom za presvlačenje
– Maks. težina ploče po stolu za presvlačenje: 3.000 kg
=====
Osim toga, stroj je opremljen sljedećim opcijama:
- Kontrole: Hypcut
- Ladice na izvlačenje za skupljanje sitnih dijelova
- Zrakoplovna aluminijska greda
- Izvor lasera Max Photonics EU od 12 000 W
- Glava za rezanje: Boci BLT441
- Zatvoreni vrh i kompletno kućište stroja
- Proporcionalna kontrola tlaka za kisik (niski tlak), dušik (visoki tlak)
- Hladnjak za vodu
- Stabilizator snage
- Automatski mazalica
- Odgovarajuće vađenje
- Instalacija od strane naših tehničara (dodatna naknada ovisno o lokaciji)
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
- Snaga lasera: 12 000 W
- Raspon X-osi: 3000 mm
- Raspon Y-osi: 1500 mm
Gsdpevtzbqjfx Amrobl
- Težina stroja: ± 9,000Kg
=====
- Kontrole: Hypcut
- Hladnjak za vodu
- Stabilizator snage
- Automatski mazalica
- Odgovarajuće vađenje
Dokumenti
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Zadnji put online: prošli tjedan
Registriran od: 2015
11 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+31 548 2... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Oradea
560 km
Kompletna proizvodna linija
Urban
Urban
Mali oglasi
Poljska
612 km
Stroj za lasersko rezanje
TRUMPF TruLaser 3030 Fiber L81.Year 2019/ 4 KW. Very clean and top machine
Norderstedt
1.030 km
Višestruki stroj za izvlačenje žice - suhi
SKET / MILL8 BLOCK
SKET / MILL8 BLOCK
Njemačka
437 km
Stroj za lasersko rezanje
TRUMPFTruLaser 3030 L20
TRUMPFTruLaser 3030 L20
Łask
775 km
Stroj za proizvodnju pića
TETRA PAK CAP30 1000 SLIM APPLICATORHELICAP 23
Teisendorf
358 km
Stroj za rubne trake
SCM Olimpic 500 HTOlimpic 500 HT
Njemačka
898 km
Stroj za brušenje četkama Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.