SL2500BM
CNC tokarilica
SMEC
SL2500BM
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Rabljeno
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Kobarid
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- CNC tokarilica
- Proizvođač:
- SMEC
- Model:
- SL2500BM
- Strojni broj:
- 16K016032
- Godina proizvodnje:
- 2016
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Industrijska cesta 6, 5222 Kobarid, Slovenia
Nazvati
Tehnički detalji
- Promjer tokarenja iznad poprečnog suporta:
- 380 mm
- Duljina tokarenja:
- 500 mm
- Promjer tokarenja:
- 380 mm
- Otvor glavčine:
- 65 mm
- Maksimalna brzina vretena:
- 3.500 okr/min
- Snaga motora vretena:
- 18.500 W
- Maksimalna brzina okretanja:
- 5.000 okr/min
- Promjer tokarenja iznad ležaja kolica:
- 380 mm
- Ukupna masa:
- 5.200 kg
- Prolaz šipke:
- 65 mm
- Vanjski promjer stezne glave:
- 305 mm
- Promjer šipke (maks.):
- 65 mm
- Oprema:
- dokumentacija / priručnik
Opis
Ključne specifikacije:
Maks. promjer tokarenja: cca 380 mm
Maks. duljina tokarenja: cca 500 mm
Provrt vretena: 65 mm
Gijdpfx Ajyxccfob Ret
Revolver: 12 pozicija
Pogonjeni alati (BMT65) – pogodno za složene obrade
CNC upravljanje: FANUC 0iT
Kruta i stabilna konstrukcija
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Ključne specifikacije:
Provrt vretena: 65 mm
Gijdpfx Ajyxccfob Ret
Revolver: 12 pozicija
CNC upravljanje: FANUC 0iT
Kruta i stabilna konstrukcija
Dokumenti
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2018
3 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+386 51 6... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Njemačka
498 km
Glodalica Maka T 2000
MakaT 2000
MakaT 2000
Mali oglasi
Jasło
702 km
Doosan DN SolutionsPUMA 5100LMB new!!!
Denkendorf
512 km
Stroj za mjerenje koordinata
ZeissAccura
ZeissAccura
Brügg
652 km
2 x 5-osni obradni centar s utovarivačkim robotom
HERMLEC 42 U
HERMLEC 42 U
Wolkersdorf im Weinviertel
379 km
Traka (Brown&Sharpe) XCEL
Brown&Sharpe (Hexagon)XCEL 9129
Njemačka
740 km
HERMLE C40U Dynamic
HERMLEC40U Dynamic
Contamine-sur-Arve
699 km
CNC tokarski stroj švicarskog tipa
STAR MicronicsSR20 RIII
STAR MicronicsSR20 RIII
Ellwangen (Jagst)
574 km
Frezalica s pomičnim postoljem X = 4.000 mm