034.MGS.10.1
Izmjenjivač topline s pločama, Izmjenjivač topline
SPX
034.MGS.10.1
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Tatabánya
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- SPX
- Model:
- 034.MGS.10.1
- Stanje:
- rabljeno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Vágóhid u. 2, 2800 Tatabánya, Hungary
- A20677360
- Referentni broj:
- 6899
- Ažuriranje:
- zadnji put dana 12.05.2026
Opis
Plošni izmjenjivač topline, Izmjenjivač topline, SPX 034.MGS.10.1, rabljeni stroj
Gbsdpfx Amsx Da Dusrsl
Proizvođač: SPX
Godina: 2012
Ukupne dimenzije: 450 x 610 x 1360 mm
Površina prijenosa topline: 18,93 m²
Radni tlak: 10 bar
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Gbsdpfx Amsx Da Dusrsl
Proizvođač: SPX
Godina: 2012
Radni tlak: 10 bar
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Tatabánya
368 km
SPXSPX 034.MGS.10.1
SPXSPX 034.MGS.10.1
Mali oglasi
Askersund
1.535 km
Valjkasti premaz Bürkle
BÜRKLESAL 1300
BÜRKLESAL 1300
Hobro
1.341 km
Pločasti izmjenjivač topline
APVN35
APVN35
Tammiku
Izmjenjivač topline
BrembanaHelixchanger Heat Exchanger
Janville
Pločasti izmjenjivač topline
Tetra pakTetraplex C10-SM
Tetra pakTetraplex C10-SM
Lorquí
APV pločasti izmjenjivač topline
APV
APV
Neukamperfehn
Pomicanje paletnog regala Visoko pomicanje regala
SSI Schäfer PR600/ lichte Weite: 2400mmKastenprofil: 80 x 40 mm