TOS W 100 A
Godina proizvodnje
1981
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Rostock Njemačka
Horizontalna bušilica TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Horizontalna bušilica
Proizvođač:
TOS
Model:
W 100 A
Godina proizvodnje:
1981
Stanje:
vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
Lokacija:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Njemačka
Opis
Stolna bušilica
Proizvođač: TOS
Gisdpey Nmnmjfx Ab Ret
Model: W100A
Godina proizvodnje: 1992
Stanje: rabljeno
Cijena i lokacija
Lokacija: Njemačka, Rostock
Detalji ponude
Opis
Promjer vretena: 100 mm
X-hod: 1500 mm
Y-hod: 1250 mm
Z-hod: 1800 mm
Broj okretaja: 7,1-1120 o/min
Površina stola: 1200x1200 mm
W-os: 800 mm
Poprečni klizač: 600 mm
Hod poprečnog klizača: 200 mm