Univerzalni tokarski stroj
WEILER Primus

fiksna cijena plus PDV
4.440 €
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Grońsko Poljska
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus
more Images
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus
WEILER Primus

Podaci o stroju

Oznaka stroja:
Univerzalni tokarski stroj
Proizvođač:
WEILER
Model:
Primus
Stanje:
dobar (rabljeno)

Cijena i lokacija

fiksna cijena plus PDV
4.440 €
Lokacija:
Grońsko 29, 64-310, Polska Poljska
Nazvati

Detalji ponude

ID oglasa:
A22156362
Ažuriranje:
zadnji put dana 19.06.2026

Opis

Prodaje se tokarski stroj njemačke proizvodnje Weiler, model Primus, vidljiv na slikama. Stroj je u vrlo dobrom stanju. Osiguravam utovar stroja na licu mjesta.

Cijena bez PDV-a +23% PDV

Stezna glava: 120 mm
Promjer tokarenja: 240 mm
Promjer tokarenja iznad konjića: 140 mm
Konjić – konus: MK2
Minimalne okretaje: 150
Maksimalne okretaje: 3200
16 brzina vretena
Uzdužni i poprečni posmici
Metrički i inčni navoji
Prolaz vretena: 24 mm
Desne i lijeve čeljusti
Pridržavač/okular
Hedezfgcmopfx Aiyjp

Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.

Dobavljač

Registriran od: 2022

4 Oglasi online

Trustseal icon
Nazvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavačima iz kategorije strojeva. Na taj način možete primiti jako puno ponuda.
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

Telefon & Faks

+48 724 6... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
Univerzalni tokarski stroj Weiler Primus GS
more images
Njemačka Ubstadt-Weiher
674 km
Univerzalni tokarski stroj
WeilerPrimus GS
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
Univerzalni tokarski stroj WEILER PRIMUS LZ
more images
Njemačka Rödermark
723 km
Univerzalni tokarski stroj
WEILERPRIMUS LZ
Nazvati
Mali oglasi
Precizni strug WEILER Primus MD-G
Precizni strug WEILER Primus MD-G
Precizni strug WEILER Primus MD-G
Precizni strug WEILER Primus MD-G
Precizni strug WEILER Primus MD-G
Precizni strug WEILER Primus MD-G
Precizni strug WEILER Primus MD-G
more images
Njemačka Goldenstedt
988 km
Precizni strug
WEILERPrimus MD-G
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
more images
Njemačka Ahaus
982 km
Strug-konvencionalno-elektronički
WEILERPRIMUS LZ
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
Strug-konvencionalno-elektronički WEILER PRIMUS LZ
more images
Njemačka Ahaus
982 km
Strug-konvencionalno-elektronički
WEILERPRIMUS LZ
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
Precizni tokarilica Weiler Primus VCD
more images
Njemačka Friesenheim
668 km
Precizni tokarilica
WeilerPrimus VCD
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
TOKARILICA Weiler Primus
TOKARILICA Weiler Primus
TOKARILICA Weiler Primus
TOKARILICA Weiler Primus
TOKARILICA Weiler Primus
TOKARILICA Weiler Primus
more images
Njemačka Njemačka
722 km
TOKARILICA
WeilerPrimus
Nazvati
Mali oglasi
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom WEILER Primus VC
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom WEILER Primus VC
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom WEILER Primus VC
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom WEILER Primus VC
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom WEILER Primus VC
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom WEILER Primus VC
more images
Njemačka Feucht
563 km
Tokarski stroj s olovnim/pokretnim vretenom
WEILERPrimus VC
Ovlašteni prodavač
Nazvati
Mali oglasi
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG WEILER Primus MD-G
more images
Njemačka Bruchsal
674 km
Strojarski tokarilica / WEILER Primus MDG
WEILERPrimus MD-G
Nazvati
Mali oglasi
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Univerzalni tokarski stroj WEILER Primus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
more images
Njemačka Röthenbach an der Pegnitz
572 km
Univerzalni tokarski stroj
WEILERPrimus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Nazvati