Sorokin Kompany
Sorokin Kompany iz Minsk
Sorokin company is a company engaged in the restoration of equipment for the production of food products produced in the Russian Federation and Europe. The company is located in Minsk, but we have extensive experience of more than 15 years with our Polish and German partners. We will be happy to expand our sales markets with other European countries.
G. Alexandr Sorokin
Slavinskogo 1
220015 Minsk
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Trenutne ponude sličnih prodavača
Mali oglasi
Oberdiessbach
617 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
EversoonFS14
EversoonFS14
Nazovi
Stanje: gotovo kao novo (rabljeno), Godina proizvodnje: 2025, radni sati: 100 h, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Korund disk mlin (kao nov) s filtarskim uloškom od 150 µm – idealno za odvajanje vlakana (sojino, zobeno mlijeko i dr.)
Prodaju se 2 komada korund disk mlina u izvrsnom stanju. Ovi sustavi su izvrsni za odvajanje vlakana / finu filtraciju u proizvodnji biljnih napitaka poput sojinog i zobenog mlijeka, kao i sličnih suspenzija.
Prednosti
• Korund disk mlin za pouzdanu, procesno-stabilnu obradu
• Uključen filtarski uložak od 150 mikrona za odvajanje vlakana
• Pogodno za soju, zob, rižu, grašak i dr. (ovisno o recepturi/postavci)
• Kao novo – prodaja zbog skaliranja poslovanja / nadogradnje postrojenja
• Idealno za pilote i proizvodnju, optimizaciju procesa i poboljšanje kvalitete (tekstura, stabilnost)
Isporuka uključuje
• 2× korund disk mlina
• 2× filtarski uložak 150 µm
Iedpfxsx T Dabs Ad Teal
• Opcionalno: pregled/testni rad po dogovoru
Cijena & uvjeti
(Moguća pojedinačna prodaja ili u setu).
Lokacija/preuzimanje i detaljnije informacije (snaga, priključci, proizvođač/natpisna pločica, godina proizvodnje) na upit.
Mali oglasi
Derby
1.491 km
Pasterizator mlijeka 5000 litara/sat, odstranjivač zraka
Fisher5000 Litres
Fisher5000 Litres
Nazovi
Stanje: rabljeno, Godina proizvodnje: 2008, Fischer mliječni pasterizator 5000 je industrijski stroj namijenjen za pasterizaciju mlijeka u velikom obujmu. Evo nekoliko detalja o ovom pasterizatoru:
1. Kapacitet: "5000" obično označava da ovaj sustav za pasterizaciju može obraditi do 5000 litara mlijeka po satu, što ga čini pogodnim za veće mljekarske pogone.
2. Funkcionalnost: Pasterizator je dizajniran za zagrijavanje mlijeka na određenu temperaturu te zadržavanje mlijeka na toj temperaturi potreban vremenski period, kako bi se uništile štetne bakterije i patogeni, dok se zadržava kvaliteta i prehrambena vrijednost mlijeka.
Iodpex Tdausfx Ad Tjal
3. Izrada: Fischer strojevi su najčešće izrađeni od nehrđajućeg čelika radi osiguranja higijene i dugotrajnosti. Upotrijebljeni materijali otporni su na visoke temperature i pritiske tijekom procesa pasterizacije.
4. Dizajn: Uređaj često ima izoliranu konstrukciju radi energetske učinkovitosti i može sadržavati upravljačku ploču za jednostavno praćenje i prilagodbu parametara pasterizacije.
5. Učinkovitost: Proces pasterizacije je uglavnom kontinuiran, što omogućava visok protok i zadovoljava potrebe velikih komercijalnih objekata.
6. Kontrola temperature: Opremljen je naprednim sustavima za kontrolu temperature radi precizne pasterizacije, što je ključno za sigurnost i kvalitetu proizvoda.
7. Sigurnosne značajke: Moderni pasterizatori često uključuju zaštitne sustave za sprječavanje pregrijavanja ili prevelikog pritiska, što osigurava sigurnost rada.
8. Primjena: Pogodan za mljekare, sirane i proizvođače hrane koji obrađuju velike količine mlijeka uz pridržavanje zdravstvenih i sigurnosnih standarda.
Tehničke specifikacije:
- Kapacitet: 5000 litara na sat
- Temperature: 4-55-65-78(90) - 55-65-4 °C
- Izmjenjivačke ploče: 5 faza
- Priključci: separator / homogenizator / centrigufugalni separator / držna cijev
- Deaerator: uključen
- Grijanje: para s izmjenjivačem topline i parnim ventilom
- Izjednačavajući spremnik: uključen
- Registrator podataka: u upravljačkom ormariću
- Upravljački ormar: uključen
- Preklopni ventil: uključen
- Pumpa za proizvod: uključena
- Montaža: na nehrđajuće čelične skide
- Pumpa za toplu vodu: uključena
- Električni zahtjevi: 3 faze, 400 V, 50/60 Hz
- Hlađenje: spajanje na postojeći vodovod
- Stanje: još uvijek u upotrebi
- Dostupnost: 3 tjedna od narudžbe
Mali oglasi
Derby
1.491 km
ROVERSI miješalica za maslac, 800 litara
Roversi800 L / 1000 L
Roversi800 L / 1000 L
Nazovi
Stanje: rabljeno, Roversi Butter hladnjak od 800 litara je industrijski uređaj velikog kapaciteta, namijenjen za obradu i veliku proizvodnju maslaca. Evo nekoliko osnovnih značajki i informacija o ovom tipu maslacača:
1. Kapacitet: Ovaj maslacač je dizajniran za obradu do 800 litara vrhnja u jednoj seriji, što ga čini pogodnim za velike proizvodne procese.
2. Izvedba: Tipično izrađen od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, što osigurava higijenu, dugotrajnost i jednostavno čišćenje. Materijal je otporan na koroziju i idealan za opremu u prehrambenoj industriji.
3. Dizajn: Roversi maslacači često imaju moderan dizajn s korisnički prilagođenim upravljanjem. Ovisno o modelu, mogu imati mogućnost automatskog ili ručnog rada.
4. Učinkovitost: Ova oprema omogućuje učinkovitu i brzu preradu vrhnja u maslac, što je ključno za komercijalne pogone.
5. Primjena: Pogodni su za mljekare, sirane i proizvođače hrane kojima je potrebna pouzdana metoda za proizvodnju maslaca.
6. Efikasnost: Rad na optimalnim brzinama i vremenima osigurava pravilno tučenje vrhnja i visokokvalitetan maslac odgovarajuće teksture i okusa.
7. Funkcije: Neki modeli mogu uključivati regulaciju temperature, podešavanje brzine miješanja i sigurnosne mehanizme.
Tehničke specifikacije:
Iajdpfx Asx Tdabod Tsl
- Kapacitet: 800 / 1000 litara
- Kapacitet vrhnja: 500 litara
- Izlaz maslaca: 250–300 kg po seriji
- Minimalni kapacitet vrhnja: 100 litara
- Električni zahtjevi: 3 faze, 50/60 Hz
- Unutarnji miješalica: ugrađeni unutarnji gnječilice
- Konstrukcija plašta: dvostruki plašt od inoksa
- Zupčanici: mala brzina za proces gnječenja i velika brzina za prijelaz vrhnja u maslac
- Izvedba: bubanj od nehrđajućeg čelika sa čeličnim okvirom i novim premazom
- Aktivacija prijenosa: preko prijenosnika
- Dostupnost: odmah
Mali oglasi
Thisted
1.395 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
APVT6000
APVT6000
Nazovi
Stanje: rabljeno, Otvoreni kotlovi za sir, nehrđajući čelik, kapacitet 6.000 l. Potpuno opremljen kotao od nehrđajućeg čelika s opremom za miješanje. Izoliran. U vrlo dobrom radnom stanju, posljednji put korišten prije dva mjeseca.
Iasdpfx Aex R U Htjd Tol
Mali oglasi
Gifhorn
887 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
Benhil8380
Benhil8380
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Godina proizvodnje: 1977, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Oprema: Dostupna tipska pločica, BENHIL 8380 stroj za pakiranje maslaca (rabljeno)
Proizvođač: BENHIL
Model: 8380
Tip stroja: stroj za pakiranje maslaca
Stanje: Vrlo dobro
Generalno obnovljen: 2019.
Na prodaju je rabljeni BENHIL 8380 stroj za pakiranje maslaca u vrlo dobrom stanju. Stroj je temeljito generalno obnovljen 2019. godine (popis obnovljenih dijelova na upit) i nalazi se u tehnički i vizualno očuvanom stanju.
Kapacitet stroja je do 4.800 pakiranja na sat, a dizajniran je za formate maslaca od 250 g i 500 g. BENHIL 8380 poznat je po visokoj sigurnosti procesa, preciznom doziranju i pouzdanoj kvaliteti pakiranja, čak i u kontinuiranom radu.
Zahvaljujući robusnoj konstrukciji, stroj je idealan za industrijsku upotrebu u mliječnim prerađivačima i pogonima za preradu maslaca. Nudi dokazanu tehnologiju, jednostavno rukovanje i dug radni vijek.
Posebnosti:
• Vrlo dobro ukupno stanje
• Generalno obnovljen 2019.
• Kapacitet: do 4.800 kom/h
• Formati: 250 g i 500 g
Isdpfxex R Dn Hj Ad Teal
• Dokazana BENHIL kvaliteta
• Idealan za industrijsku preradu maslaca
Dodatne informacije, fotografije i pregled stroja mogući su po dogovoru.
Mali oglasi
Janville
1.074 km
Stroj za pakiranje jogurta
ErcaRK3
ErcaRK3
Nazovi
Stanje: rabljeno, Godina proizvodnje: 1998, Stroj za oblikovanje, punjenje i zatvaranje čašica za jogurt
Originalni ERCA stroj za pakiranje (FFS – oblikovanje, punjenje, zatvaranje), tip RK3.
Stroj je rekonstruiran 1998. godine od strane tvrtke CMA.
Nazivni kapacitet: 21.000 čašica na sat.
Iasdsx Rz Ttjpfx Ad Tsl
Opremljen je jedinicom za dekoraciju.
Alat za rezanje za standardne čašice 63x63 mm s dva formata — X4 i X6.
Grijanje je putem zračenja.
Automatika je Schneider serije 7.
Izvan proizvodnje od: 2017
Stroj je kompletan i u dobrom stanju.
Mali oglasi
Kikinda
420 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
GEA
GEA
Nazovi
Stanje: gotovo kao novo (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Jedinica za prijem mlijeka – Kapacitet 8.000 l/h (kompletna)
Na prodaju: profesionalna jedinica za prijem mlijeka kapaciteta do 8.000 litara na sat, namijenjena mljekarama i prehrambenoj industriji. Jedinica je kompletna i spremna za korištenje.
Izrađena od nehrđajućeg čelika (inox), uključujući kompletnu cijevnu instalaciju, mjerne instrumente, ventile i električni upravljački ormar. Omogućuje pouzdan i precizan prijem mlijeka s kontrolom protoka i nadzorom osnovnih parametara.
Isdpfx Aex Rbttsd Teal
Jedinica je u izvrsnom tehničkom stanju, bez oštećenja, pogodna za integraciju u postojeće proizvodne linije za obradu mlijeka.
Specifikacije:
- Kapacitet: 8.000 l/h
- Konstrukcija od nehrđajućeg čelika (higijenski standard)
- Mjerač protoka
- Ventili i kompletna oprema
- Električni upravljački ormar
- Industrijska, profesionalna oprema
Cijena: 6.000 €
Pregled moguć uz prethodni dogovor.
Samo za ozbiljne kupce.
Mali oglasi
Kikinda
420 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
GEA
GEA
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Na prodaju: GEA profesionalni separator – kompletan industrijski sustav za preradu mlijeka
Prodaje se GEA profesionalni separator, kompletna industrijska oprema za preradu mlijeka, potpuno ispravna i funkcionalna.
Komplet uključuje:
Iaodpfx Adjx Nnlmj Tel
- GEA separator (industrijski model)
- Ulazne i izlazne pumpe
- Kompletan sustav cijevi od nehrđajućeg čelika
- Automatizaciju i električni upravljački ormar (GEA kontrola)
- Mjerna oprema (tlak, protok, temperatura)
- CIP priključci
- Procesni tankovi od nehrđajućeg čelika
- Sigurnosni i kontrolni ventili
Primjena:
- Separacija mlijeka
- Proizvodnja vrhnja
- Standardizacija mlijeka
- Industrijska prerada mlijeka
Karakteristike:
- Industrijska GEA kvaliteta
- Visok kapacitet obrade
- Automatizirani sustav upravljanja
- Higijenski dizajn od nehrđajućeg čelika
- Kompletna oprema spremna za rad (ključ u ruke)
Cijena za kompletan sustav: 35.000 €
Mali oglasi
Derby
1.491 km
Egli kace za maslac 1700 litara
Egli1700 L
Egli1700 L
Nazovi
Stanje: generalno obnovljen (rabljeno), EGLI 1700 stroj za maslac ima kapacitet od 900 litara vrhnja s prinosom maslaca od 60 %. Površine stroja koje dolaze u dodir s proizvodom izrađene su od nehrđajućeg čelika 316L. Prijenosi i motori prekriveni su lakiranim metalom. Nakon generalnog servisa 2022. godine, stroj je vrlo malo korišten. Novo upravljačko sučelje za pokretanje stroja.
Bačva za maslac: EGLI
Model: ukupni kapacitet 1700L
Kapacitet vrhnja: 850L
Serijski broj: DM1700UK
Iaodpex Nca Eefx Ad Tol
Stanje: Renovirano
Dostupnost: odmah
Lokacija: na skladištu
Mali oglasi
Derby
1.491 km
Predgrijač mlijeka
DMUK1000
DMUK1000
Nazovi
Stanje: rabljeno, Godina proizvodnje: 2023, PHE električni sustav grijanja mlijeka. Električno grijani spremnik za vodu s priključenim pločastim izmjenjivačem topline za zagrijavanje proizvoda poput mlijeka, soka i sličnih proizvoda. Sustav je prikladan za različite primjene kod kojih je potrebno predgrijavanje proizvoda, npr. za separaciju, homogenizaciju, preradu sira, spremnike za grijanje itd. Sustav ima potpuno moderniziranu upravljačku jedinicu te frekvencijski pretvarač za pumpu proizvoda.
Proizvođač: DMUK
Kapacitet: 1000-10000 L/h
Temperatura: Upravljana elektronički
Iedox Ncaxepfx Ad Tjal
Cirkulacijska pumpa: Uključena
Upravljačka ploča: Uključena
Frekventni pretvarač: Uključen
Stanje: Odlično
Mali oglasi
Derby
1.491 km
BENHIL MICROFIX 8342 HOMOGENIZATOR ZA MASLAC
Benhil8471
Benhil8471
Nazovi
Stanje: rabljeno, BENHIL MICROFIX 8342 HOMOGENIZATOR MASLACA
1. Funkcionalnost: Microfix 8342 je dizajniran za homogenizaciju maslaca kako bi se osigurala ujednačena tekstura i kvaliteta. Ovaj proces razbija masne globule što rezultira kremastijim proizvodom.
2. Efikasnost: Ovaj homogenizator je konstruiran za visoku učinkovitost te često radi pri različitim brzinama kako bi odgovarao različitim proizvodnim potrebama.
3. Konstrukcija: Tipično izrađen od nehrđajućeg čelika, što osigurava dugotrajnost i higijenu u prehrambenoj industriji.
4. Primjena: Koristi se u mljekarskoj industriji za homogenizaciju maslaca i drugih mliječnih proizvoda radi postizanja ujednačene konzistencije.
5. Značajke:
* Podesive postavke: Omogućavaju operaterima prilagodbu procesnih parametara prema specifičnim zahtjevima proizvoda.
* Kontrolni sustavi: Mogu uključivati napredne upravljačke jedinice za nadzor i podešavanje procesa homogenizacije.
Održavanje: Redovito održavanje (uključujući čišćenje i inspekciju homogenizacijskih komponenti) ključno je za optimalan rad uređaja.
Kapacitet: 2.000 kg/h
Punjač maslaca u blokovima: uključena preša za punjenje
Iajdpfxjx H Ialo Ad Tol
Konstrukcija lijevka: nehrđajući čelik
Stanje: potpuno remontovan prije 12 mjeseci
Potrebna temperatura maslaca: 2°C – 4°C
Namjena: homogenizacija maslaca i uklanjanje vlage
Električni zahtjevi: trofazni / 400 V / 50 i 60 Hz
Električni zahtjevi za SAD: dostupni na upit
Dostupnost: odmah
Mali oglasi
Suffolk
1.325 km
Sustav za proizvodnju palačinki / krepa / blinija
STDN FranceCC523
STDN FranceCC523
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Kompletna linija za proizvodnju palačinki, crepes-a i blinija. Karusel sustav s toplom pločom. U izvrsnom stanju.
Iaedpfx Aox Hailsd Tsl
Mali oglasi
Roudnice nad Labem
597 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
GaldiRG250UCS
GaldiRG250UCS
Nazovi
Stanje: potreban popravak (rabljeno), Godina proizvodnje: 2000, Funkcionalnost: ograničena funkcionalnost, broj stroja/vozila: 200031, pritisak: 6 letva, ukupna širina: 1.200 mm, ukupna duljina: 3.500 mm, ukupna visina: 2.200 mm, ukupna masa: 1.500 kg, radni tlak: 6 letva, tlak (maks.): 8 letva, masa praznog vozila: 1.350 kg, ulazni napon: 400 V, broj prethodnih vlasnika: 1, točka rosišta pod tlakom: 3 °C, prijemna visina: 1.000 mm, vrsta ulazne struje: trofazni, širina konstrukcije: 1.200 mm, Oprema: CE oznaka, Dostupna tipska pločica, dokumentacija / priručnik, GALDI RG250 je automatski stroj za punjenje namijenjen prehrambenoj industriji, posebno za punjenje unaprijed oblikovanih kartonskih ambalaža mlijekom, vrhnjem, sokovima i drugim tekućim ili polutekućim proizvodima. Stroj transportira kutije iz magazina do jedinice za formiranje, gdje se otvaraju, oblikuju i toplinski zatvaraju na dnu. Nakon preciznog volumetrijskog punjenja, kutija se zatvara i prenosi na daljnje faze pakiranja.
RG250 je dokazan industrijski model poznat po robusnoj konstrukciji od nehrđajućeg čelika i higijenskom dizajnu. Ova jedinica je djelomično funkcionalna i pogodna za obnovu, modernizacijske projekte ili kao izvor rezervnih dijelova.
Ključne prednosti:
- Dizajniran za punjenje kartonskih ambalaža u mliječnoj industriji i proizvodnji pića
- Higijenska konstrukcija od nehrđajućeg čelika
- Automatsko rukovanje kutijama putem stanice za formiranje i punjenje
Iaodpfx Aex Eiwajd Tsl
- Precizna kontrola volumena punjenja
- Prikladno za mlijeko, vrhnje, sokove i slične tekuće proizvode
Idealno za:
Mljekare, proizvođače pića i prehrambene tvrtke koje traže isplativo rješenje za nadogradnju ili obnovu postojećih linija za punjenje i pakiranje.
Mali oglasi
Derby
1.491 km
BERTOLI homogenizator 10.000 L/h 200 bar
BertoliH3075
BertoliH3075
Nazovi
Stanje: rabljeno, Godina proizvodnje: 2008, BERTOLI H3075 mliječni homogenizator je uređaj koji se u mliječnoj industriji pretežno koristi za homogenizaciju mlijeka i vrhnja. Ključne značajke ovog modela uključuju:
1. Funkcija: Homogenizator radi tako što razbija molekule masti u mlijeku, čime se postiže glatka i homogena smjesa. Ovaj proces sprječava izdvajanje vrhnja i poboljšava trajnost te kvalitetu mliječnih proizvoda.
2. Namjena: Uređaj se tipično upotrebljava u proizvodnji raznih mliječnih proizvoda kao što su mlijeko, jogurt, sladoled i sir.
3. Tehničke specifikacije (mogu varirati ovisno o izvedbi):
- Kapacitet: 10.000 litara na sat
- Radni tlak: 200 bara
- Broj stupnjeva: 2
- Materijal izrade: Tipično nehrđajući čelik za maksimalnu higijenu i trajnost
4. Energetska učinkovitost: Model H3075 poznat je po visokoj energetskoj učinkovitosti s obzirom na svoj učinak.
Iedex Aa Spspfx Ad Tjal
5. Održavanje: Za optimalan rad potrebne su redovite servisne kontrole i održavanje, uključujući čišćenje uređaja i provjeru trošenja dijelova.
Električne karakteristike:
- Napon/frekvencija: 380 V / 50 Hz
- Maksimalna snaga: 75 kW
- Potreban maksimalni strujni kapacitet: 137 A
Stanje: Vrlo dobro održavan, kompletan servis dogovoren za 2025. godinu.
Mali oglasi
Derby
1.491 km
MALLDISON pasterizator mlijeka 1000 litara/h, sa vlastitim grijanjem
MALLDISON1000 L/H
MALLDISON1000 L/H
Nazovi
Stanje: generalno obnovljen (rabljeno), MALLDISON mliječni pasterizator s kapacitetom od 1000 litara na sat namijenjen je učinkovitoj obradi mlijeka, osiguravajući sigurnost i kvalitetu kroz proces pasterizacije. Ključne značajke i aspekti koji bi mogli biti relevantni:
1. Funkcionalnost: Stroj zagrijava mlijeko na određenu temperaturu tijekom definiranog vremena, čime eliminira štetne bakterije uz očuvanje esencijalnih nutrijenata.
2. Kapacitet: S propusnošću od 1000 litara na sat prikladan je za srednje do veće mljekare, omogućujući brzu pasterizaciju većih količina mlijeka.
3. Dizajn: Većina pasterizatora izrađena je od nehrđajućeg čelika radi postizanja higijene i lakšeg čišćenja; često su opremljeni izoliranim grijaćim komorama za učinkovito održavanje temperature.
4. Upravljanje: Suvremeni uređaji često imaju digitalne upravljačke jedinice koje omogućuju precizno podešavanje temperature i vremena, čime se podiže pouzdanost procesa pasterizacije.
5. Sigurnosne značajke: Potražite integrirane sigurnosne sustave koji mogu spriječiti pregrijavanje i prekomjerni tlak, čime se osigurava siguran rad.
6. Učinkovitost: Dizajn pasterizatora usmjeren je na energetsku učinkovitost radi smanjenja operativnih troškova povezanim s grijanjem.
Uključeni dijelovi:
- Izjednačavajući spremnik
- Zakretni ventil
- Kapacitet: 500–1.200 L/h
- Temperature: 4-45-55-65-78(72)°C; izlaz na 4°C
- Priključak za separator u liniji i priključak za homogenizator
Iasdpsxzxwhsfx Ad Tsl
- Grijanje: Samostalno grijanje s ugrađenim električnim elementima
- Pumpa za proizvod: uključena
- Digitalni chart rekorder: najnovija nadogradnja i ispitno izvješće za 2025. godinu
- Konstrukcija: potpuno tijelo i dijelovi od nehrđajućeg čelika namijenjeni kontaktu s proizvodom
- Dostupnost: odmah
- Proizvođač: MALLDISON
- Mliječna pumpa: uključena
- Model: CA
- Pumpa za toplu vodu: uključena
Mali oglasi
Derby
1.491 km
SEITAL SPX SE05X separator vrhnja, 1.200 L/h
Seital/SPXSE05X
Seital/SPXSE05X
Nazovi
Stanje: rabljeno, SEITAL SPX SE05X separator s okvirom je uređaj koji se primarno koristi u mljekarskoj industriji za izdvajanje vrhnja iz mlijeka. Evo nekoliko ključnih značajki i informacija koje su povezane sa centrifugalnim separatorima poput ovog modela:
1. Proces odvajanja: Centrifugalni separator radi na principu centrifugalne sile kako bi odvojio vrhnje od mlijeka na temelju njihove različite gustoće.
2. Kapacitet: SE05X tipično ima određeni kapacitet obrade mlijeka po satu, prilagođen potrebama manjih mljekara i većih pogona.
3. Materijal: Većina separatora za vrhnje izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, što osigurava higijenu, trajnost i jednostavno čišćenje.
4. Učinkovitost: Konstrukcija tipično maksimizira učinkovitost odvajanja, omogućavajući izdvajanje vrhnja s visokim udjelom masti uz istovremeno smanjenje udjela masti u obranoj mlijeku.
5. Jednostavnost rukovanja: Ove su strojevi projektirani za jednostavno korištenje i zahtijevaju minimalnu manualnu intervenciju nakon podešavanja.
6. Primjene: Osim odvajanja vrhnja iz mlijeka, mogu se koristiti za druge primjene u mljekarskoj industriji, uključujući odvajanje mlaćenice i obradu drugih tekućina.
7. Održavanje: Redovito čišćenje i održavanje ključni su za optimalan rad i dugovječnost stroja.
Proizvođač: Seital
Iodpfexzxuaox Ad Tsal
Model: SE05X
Godina proizvodnje: 2018
Kapacitet: 1200 L/h
Čišćenje: Ručno čišćenje
Alati: uključeni
Upute za uporabu: uključene
Osnovni okvir: uključen
Mali oglasi
Hjørring
1.420 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
Alfa Laval
Alfa Laval
Nazovi
Stanje: dobar (rabljeno), Godina proizvodnje: 2015, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, kapacitet spremnika rashladne tekućine: 1.200 l, Prodajemo 2 x 1200L izolirana rashladna spremnika s upravljačkim sustavom i CIP funkcijama. Spremnici su korišteni za skladištenje naše mikroalge u proizvodnim procesima. Oba spremnika rade vrlo dobro.
Ijdpoxykmxofx Ad Tjal
Mali oglasi
Derby
1.491 km
Benhil 8312 stroj za pakiranje maslaca
Benhil8312 Butter Packing Machine
Benhil8312 Butter Packing Machine
Nazovi
Stanje: rabljeno, Stroj za pakiranje u foliju za pakiranje maslaca, svinjske masti, margarina, svježeg sira ili svježe skute u aluminijsku foliju ili pergament papir. Stroj je u besprijekornom mehaničkom i električnom stanju (servisiran kod Schuya, broj narudžbe: 13632-01). Format stroja je standardni: 250 g, 100 x 75 x 35 mm, donje preklapanje. Kapacitet: do 50 porcija po minuti. Maslac se dovodi aluminijskim kanalom s aluminijskim pužnim transporterima. Dozirna stanica je izrađena od aluminija. Stroj je dodatno opremljen fotoćelijom na uvlačenju papira radi kontrole točne pozicije otiska na foliji. Odlazna traka također je uključena.
Iaodpfxsxx Sfgo Ad Tjl
Proizvođač: Benhil
Model: 8312 Junior
Godina: 1977
Stanje: rabljeno
Serijski broj: 312/57
Inventarski broj: 1063
Vrsta stroja: stroj za pakiranje maslaca
Kapacitet: ± 750 kg/h
Težina pakiranja: 250 grama
Vrsta pakiranja: donje preklapanje
Snaga motora: 2,2 kW
Težina: ± 1.275 kg
Mali oglasi
Krotoszyn
753 km
Stanica za prijem mlijeka | kolektor, pumpe
Alfa LavalLKH-50, LKH PRIME 40, LKLA-T NC, Unique
Alfa LavalLKH-50, LKH PRIME 40, LKLA-T NC, Unique
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Stanica za prijem mlijeka s razdjelnikom Alfa Laval opremljena s dvije centrifugalne pumpe
Proizvođač: Alfa Laval
Namjena: sekcija prijema mlijeka / proizvodni razdjelnik
Iasdpfxjxtvhzo Ad Tjl
Kompletna stanica za prijem mlijeka s razdjelnikom (manifoldom) Alfa Laval, opremljena s dvije centrifugalne pumpe te radnom platformom sa stepenicama. Sustav je projektiran za higijenski transport i distribuciju mlijeka ili drugih prehrambenih tekućina u mljekarskim postrojenjima.
Glavni elementi sustava:
1. Centrifugalna pumpa Alfa Laval, tip: LKH-50
Serijski broj: 252968
Godina proizvodnje: 2020
Dimenzije: 650 × 360 × 530 mm
2. Centrifugalna pumpa Alfa Laval, tip: LKH PRIME 40
Serijski broj: 253012
Godina proizvodnje: 2020
Dimenzije: 1000 × 500 × 600 mm
Samousisna pumpa (prime pump) namijenjena za CIP primjene i prijenos tekućina koje sadrže zrak
3. Mlijeko razdjelnik Alfa Laval (manifold) s velikim brojem ventila
Tip ventila: LKLA-T NC i Unique
Ukupne dimenzije: 6000 × 4320 × 1500 mm
U kompletu: Ormar za upravljanje, dimenzije: 800 × 350 × 1250 mm
Sustav omogućuje automatsko prebacivanje toka proizvoda i CIP medija u procesima prijema i distribucije mlijeka
4. Radna platforma od nehrđajućeg čelika sa stepenicama
Radna visina: 1550 mm
Ukupne dimenzije: 2150 × 1000 × 2600 mm
Omogućuje jednostavan pristup ventilima i komponentama razdjelnika
Stanica za prijem mlijeka Alfa Laval Manifold je suvremeno higijensko procesno rješenje opremljeno s:
- dvije centrifugalne pumpe Alfa Laval (LKH i LKH PRIME),
- razdjelnikom ventila (manifoldom) s LKLA-T NC i Unique ventilima,
- servisnom platformom sa stepenicama i ormarom za upravljanje.
Sustav je namijenjen za precizno upravljanje protokom proizvoda i CIP medija u mljekarskim i prehrambenim instalacijama.
Mali oglasi
Krotoszyn
753 km
Linija za pasterizaciju mlaćenice
Alfa Laval, Tetra PakC8-K8M, CP19555, HP-5032/170
Alfa Laval, Tetra PakC8-K8M, CP19555, HP-5032/170
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Linija za pasterizaciju mlaćenice Alfa Laval / Tetra Pak
Kompletna linija za pasterizaciju mlaćenice renomiranih proizvođača Alfa Laval i Tetra Pak, opremljena tampon spremnikom, cirkulacionim pumpama, procesnim ventilima, mjeračem protoka i upravljačkim ormarom. Sustav je dizajniran za higijensku toplinsku obradu mlaćenice u mliječnim pogonima.
Kapacitet: 25.000 litara/sat
Glavni elementi linije:
1. Tampon spremnik od nehrđajućeg čelika Siersma Scheffers
Serijski broj: Karnemelk
Godina proizvodnje: 1995
Kapacitet: 1000 litara
Ukupne dimenzije: Ø 1100 × 3000 mm
Izvedba: nehrđajući čelik (s/s)
2. APV ventili (4 kom.)
Visokokvalitetni procesni ventili za prehrambenu industriju
Iaedpfsxtvftex Ad Tsl
3. Centrifugalna pumpa Pomac, tip: CP19555 / 165 x 10
Serijski broj: 20080
Godina proizvodnje: 2007
Kapacitet: 30 m³/h
Snaga: 5,5 kW
Dimenzije: 700 × 350 × 450 mm
4. Mjerač protoka Endress + Hauser, model: Promag H / Promag 300
Dimenzije: 350 × 200 × 200 mm
Osigurava precizno mjerenje protoka tekućina u prehrambenoj industriji
5. Samson ventil
Dimenzije: 560 × 300 × 300 mm
Primjena: regulacija protoka i tlaka u procesnom sustavu
6. Pasterizator mlaćenice Alfa Laval / Tetra Pak, tip: C8-K8M
Serijski broj: 30107-33855
Godina proizvodnje: 2012
Kapacitet: 559 litara
Radni parametri:
PS: 16,0 bar
PT: 22,9 bar
TS: 120 °C
Dimenzije: 3200 × 550 × 1850 mm
Visokoučinkovit sustav izmjene topline, optimiziran za obradu mlaćenice
7. Centrifugalna pumpa Hovap, tip: HP-5032/170
Serijski broj: 33740
Kapacitet: 35 m³/h
Snaga: 7,5 kW
Dimenzije: 700 × 320 × 550 mm
8. Upravljački ormar IPBE (s/s)
Namjena: upravljanje i nadzor linije za pasterizaciju mlaćenice
Dimenzije: 620 × 230 × 770 mm
Linija za pasterizaciju mlaćenice Alfa Laval / Tetra Pak, kapaciteta do 25.000 l/h, predstavlja kompletan, integriran sustav za toplinsku obradu mliječnih proizvoda.
Upotreba komponenti marki Alfa Laval, Tetra Pak, Pomac, Hovap, Endress + Hauser i APV jamči visoku pouzdanost, dugovječnost i kvalitetu procesa.
Mali oglasi
Krotoszyn
753 km
Linija za pasterizaciju vrhnja
Alfa Laval, Tetra PakDURACIRC 73, Promag P / Promag P, LKH 20
Alfa Laval, Tetra PakDURACIRC 73, Promag P / Promag P, LKH 20
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Alfa Laval / Tetra Pak Cream Pasteurisation Line
Alfa Laval / Tetra Pak Cream Pasteurisation Line | Piston Pump, Buffer Tank, Flowmeter, Pasteuriser
A complete cream pasteurisation line from renowned manufacturers Alfa Laval and Tetra Pak, equipped with high-grade pumps, valves, flowmeters, and control cabinets. The line is designed for hygienic and efficient cream pasteurisation processes in the dairy industry.
Capacity: 35,000 litres/hour
Main components of the line:
1. Circumferential Piston Pump
Manufacturer: Alfa Laval
Iaedpfx Ajxtu Ugod Tjl
Type: DURACIRC 73
Serial number: E256143
Year of manufacture: 2021
Dimensions: 1600 × 600 × 800 mm
Set includes: various valves and stainless steel filter housing
2. Stainless Steel Buffer Tank
Tank dimensions: Ø 1100 × 1700 mm
Total dimensions: Ø 1200 × 2900 mm
3. Alfa Laval Valves, Type: Unique SSV (6 pcs)
High-quality single-seat valves for food applications
4. Flowmeter
Manufacturer: Endress + Hauser
Model: Promag P / Promag P
Dimensions: 200 × 200 × 350 mm
Precise flow measurement for food-grade liquids
5. Centrifugal Pump
Manufacturer: LKM
Type: LKH 20/155
Power: 5.5 kW
Production number: 20-02319
Dimensions: 700 × 380 × 400 mm
Made of stainless steel, adapted for CIP conditions
6. Valve
Manufacturer: Armaturen AG
Type: MA9.31A6 5S Po
Dimensions: 600 × 400 × 400 mm
7. Cream Pasteuriser
Manufacturer: Alfa Laval / Tetra Pak
Type: C10-SH
Serial number: 30104-38526
Year of manufacture: 2003
Capacity: 1311 litres
Working parameters:
Operating pressure (PS): 0 / 20.0 bar
Test pressure (PT): 28.6 bar
Temperature range (TS): 0 / 130 °C
Dimensions: 5000 × 800 × 2200 mm
High-efficiency heat exchanger system ensures stable pasteurisation
8. Centrifugal Pump
Manufacturer: Pomac
Type: CP29068/230 X 15
Serial number: 22 818
Year of manufacture: 12/2011
Capacity: 45 m³/h
Power: 15.0 kW
Dimensions: 950 × 400 × 500 mm
9. Nocado Valves (5 pcs)
Process valves for food industry applications
10. Control Cabinets
Manufacturers: Eldon and IPBE
Dimensions:
400 × 230 × 770 mm
1000 × 300 × 1000 mm
The Alfa Laval / Tetra Pak cream pasteurisation line is a complete industrial solution with up to 35,000 l/h capacity, designed for high hygienic standards, precise process control, and maximum reliability. Ideal for dairies, cream and milk fat producers.
Mali oglasi
Thisted
1.395 km
Mlijeko i proizvodnja mliječnih proizvoda
GEA Niro SoaviType NS 3110
GEA Niro SoaviType NS 3110
Nazovi
Stanje: rabljeno, Polovni GEA Niro Soavi Tip NS 3110
Homogenizator visokog pritiska od nehrđajućeg čelika, sanitarni
Broj stupnjeva: 2
Kapacitet min. 1.200 Maks.: 6.000 L/h
Pritisak: do 450 bara
Snaga motora: 90 kW
Iedpfx Ajxr Nybod Teal
380 V 50 Hz
Mali oglasi
Leek
1.533 km
Tunel za termičko skupljanje
BURNLEY PACKAGING MACHINERYPE500/300
BURNLEY PACKAGING MACHINERYPE500/300
Nazovi
Stanje: dobar (rabljeno), 1 x Burnley Packaging Machinery tunel za termičko skupljanje
Model: PE500/300
Potpuno testiran
Kupljen i instaliran za probni proizvod, sada više nije potreban.
Dolazi s novim rezervnim remenima
Lokacija: Leek, Ujedinjeno Kraljevstvo
Iodpfoxrcyzex Ad Tjal
Mali oglasi
Leek
1.533 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
BURNLEY PACKAGING MACHINERYPE500/300
BURNLEY PACKAGING MACHINERYPE500/300
Nazovi
Stanje: dobar (rabljeno), 1 x Burnley Packaging Machinery tunel za termičko skupljanje
Model: PE500/300
Potpuno testiran
Kupljen i instaliran za probni proizvod, sada više nije potreban.
Iedpfx Aexrcyued Teal
Dolazi s novim rezervnim remenima
Lokacija: Leek, Ujedinjeno Kraljevstvo
Mali oglasi
Danska
1.305 km
Proizvodnja mlijeka i mliječnih proizvoda
Alfa Laval BactofugeMRPX 418SGV-34C
Alfa Laval BactofugeMRPX 418SGV-34C
Nazovi
Stanje: vrlo dobro (rabljeno), Separator za uklanjanje bakterija - Bactofuge
Isdpfoxpu Hnex Ad Toal
Proizvođač: Alfa Laval
Tip: MRPX 418SGV-34C
Kapacitet: 13.000 l/h
Upravljačka ploča uključena.






































































































































































































































