Arburg 420C 1300-350
FCA VB plus PDV
Godina proizvodnje
2001
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Hannover Njemačka
Stroj za brizganje Arburg 420C 1300-350
more Images
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Stroj za brizganje
Proizvođač:
Arburg
Model:
420C 1300-350
Strojni broj:
184172
Godina proizvodnje:
Stanje:
dobar (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
56.380 h
Cijena i lokacija
FCA VB plus PDV
Lokacija:
30 Hannover, Deutschland Njemačka
Nazvati
Tehnički detalji
Stezna sila:
1.300 kN
Opis
rabljeni stroj za brizganje plastike
Proizvođač: Arburg
Model: 420C 1300-350
Godina proizvodnje: 2001
Serijski broj: 184172
Upravljački sustav: Selogica
Radni sati: 56.380 h
Redovito održavanje od strane proizvođača
Giodpfevimd Njx Ab Rot
Jedinica za stezanje
Sila zatvaranja: 1300 kN / 130 tona
Razmak između stupova: 420 x 420 mm
Ploče za montažu alata: 570 x 570 mm
Hod izvlakača: 175 mm / 40 kN
Otvoreni hod: 500 mm
Ugradbena visina alata: 250 mm
Maksimalni razmak između montažnih ploča: 750 mm
Jedinica za ubrizgavanje
Volumen ubrizgavanja: 145 ccm
Težina ubrizgavanja: 127 g
Promjer puža: 35 mm
Tlak ubrizgavanja: 2500 bar