AWEA BM-1400
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Brügg Švicarska
4-osni obradni centar AWEA BM-1400
more Images
YouTube video
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
4-osni obradni centar
Proizvođač:
AWEA
Model:
BM-1400
Stanje:
rabljeno
Cijena i lokacija
Lokacija prodavatelja:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Švicarska Švicarska
A21606168
Referentni broj:
Opis
AWEA BM-1400 je 4-osni obradni centar, konstruiran za preciznost, visoku točnost i pouzdanost. Stol 1500×800 mm; hodovi X1400 mm, Y800 mm, Z700 mm. Držač alata ISO 40, 0–12000 okr/min (beskonačno podešavanje), priključak 50Hz 3x400V, ukupna snaga 40 kVA; težina ≈12000 kg; dimenzije D4800׊2850×V3100 mm. Oprema: set držača alata, visokotlačni sustav za hlađenje 40 bar, transporter strugotine, dijelilni uređaj 4. osi, elektronički ručni kotačić, RS‑232, signalna lampa. Postiže uske tolerancije; tipično za automobilsku, zrakoplovnu, medicinsku, industriju satova i alatne strojeve.