Barberan BRB2-1400-RR
FCA fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2001
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Kaunas Litva
Valjak za premazivanje Barberan BRB2-1400-RR
more Images
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Valjak za premazivanje
Proizvođač:
Barberan
Model:
BRB2-1400-RR
Godina proizvodnje:
2001
Stanje:
rabljeno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
FCA fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Pramones 23, 51287 Kaunas, Lietuva Litva
Opis
MARK: BARBERAN, S.A.
TIP: VALJAK ZA PREMAZIVANJE
MODEL: BRB2-1400-RR
GODINA IZGRADNJE: 2001
Tehničke karakteristike
Radna širina 1400 mm
Kontrolna strana lijevo
Maksimalna širina primjene 1330 mm
Minimalna debljina nanošenja 5 mm
Maksimalna debljina nanošenja 80 mm
Minimalna duljina komada 100 mm
Gsdpferd U Rnjx Amrebl
Radna visina 900 mm
Valjak za doziranje Ø 174 x 1415 mm
Valjak za nanošenje Ø 245 x 1415 mm
Kvalitetna guma sivi butil, 40Sh
Veličine remena 4.060 x 1330 mm
Brzina transportera 4-24 m/min
Brzina aplikatora 4-24 m/min
Brzina valjka za doziranje 1-6 m/min
Snaga motora transportera 0,75 kW
Snaga motora aplikatora 2 x0,75 kW=1,5 kW
Snaga dozirnog valjka 2 x0,37 kW=0,75 kW
Snaga oscilirajuće lopatice 2 x0,18 kW=0,36 kW
Otporni spremnik 1,5 kW
Instalirana snaga 5 kW