CNC vertikalni tokarilica Fremtas 16FR3Fremtas
16FR3
CNC vertikalni tokarilica Fremtas 16FR3
Fremtas
16FR3
Godina proizvodnje
2009
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Babberich
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- Fremtas
- Model:
- Godina proizvodnje:
- 2009
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Transito 21, 6909 DA Babberich, Nederland
Nazvati
Tehnički detalji
- Visina tokarenja:
- 1.280 mm
- Ukupna visina:
- 5.600 mm
- Ukupna širina:
- 3.850 mm
- Ukupna duljina:
- 4.260 mm
- Promjer rotirajućeg stola:
- 1.400 mm
- Promjer obratka (maks.):
- 1.600 mm
- Ukupna masa:
- 21.500 kg
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A21806313
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- zadnji put dana 28.04.2026
Opis
Težina obratka: 6.300 kg
Podešavanje poprečne grede: 660 mm
Poprečno pomicanje grede: 0 – 400 mm/min
Posmak: 0 – 3.000 mm/min
Brzi hod: 0 – 8.000 mm/min
Centralno podmazivanje
Giodpfxsy Htilj Ab Rst
Transporter strugotine
RAM sa Sandvik Coromant C8
Prihvat alata C8 s dvostrukim priključkom
Približno 10 jedinica CAPTO sustava alata,
4 dodatno teške stezne čeljusti
Maks. promjer tokarenja: 1.600 mm
Promjer stola: Ø 1.400 mm
Horizontalni pomak suportera: 1.000 mm
Broj okretaja: 1 - 200 o/min
Snaga: 75 kW
Maks. visina tokarenja: 1.280 mm
Vertikalni pomak suportera: 700 mm
Duljina: 4.260 mm
Širina: 3.850 mm
Visina: 5.600 mm
Težina: 21.500 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Posmak: 0 – 3.000 mm/min
Brzi hod: 0 – 8.000 mm/min
Centralno podmazivanje
Giodpfxsy Htilj Ab Rst
Transporter strugotine
RAM sa Sandvik Coromant C8
Promjer stola: Ø 1.400 mm
Broj okretaja: 1 - 200 o/min
Snaga: 75 kW
Duljina: 4.260 mm
Širina: 3.850 mm
Visina: 5.600 mm