HISWeld HIS28V22010
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Novi
Lokacija
Austrija Austrija
Stol za zavarivanje HISWeld HIS28V22010
more Images
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Stol za zavarivanje
Proizvođač:
HISWeld
Model:
HIS28V22010
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austrija
A19118656
Referentni broj:
Ažuriranje:
zadnji put dana 30.04.2026
Opis
Stanje: novo
Rok isporuke: cca 4 tjedna od narudžbe
Radno područje: 2000 x 1000 mm
Visina stola: 850 mm
Težina: 449 kg
Promjer rupa: 28 mm
NAŠI 2D STOLNI SUSTAVI S 28MM RASPOREDOM RUPA NAMIJENJENI SU ZA EKONOMIČAN ULAZ TE ZA OBRADU LAKŠIH I MANJIH RADNIH KOMADA. OVI SUSTAVI SU FLEKSIBILNI I MOGU SE KORISTITI TE NADOGRAĐIVATI U MODULARNOJ IZVEDBI.
Naši stolovi se odlikuju visokim stupnjem tvrdoće zahvaljujući HARTVERCHROMUNG CR75M+ površinskoj obradi, vrlo visokom stupnju preciznosti od +/- 0,05 mm po cijeloj površini stola te uskim tolerancijama promjera rupa na cijeloj rešetki.
2D normirani stol za zavarivanje i stezanje,
2000 x 1000 x 25 mm s površinskom obradom Cr75M+
Stolni sustav: 28 mm
Gbedpfx Ajwirwajmrsl
Debljina materijala: 25 mm
uključuje stolnu podkonstrukciju i standardne noge za stol
* S355J2+N s obradom površine Cr75M+
* Uključuje premazanu podkonstrukciju stola
* Stolna ploča s dvostranom preciznom skalom i rešetkastim linijama 50 x 50 mm