INDEX MS 22C
Godina proizvodnje
2015
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Baden-Württemberg Njemačka
Stroj s više vretena INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Stroj s više vretena
Proizvođač:
INDEX
Model:
MS 22C
Strojni broj:
270240
Godina proizvodnje:
Stanje:
spreman za upotrebu (rabljeno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
34.044 h
Tehnički detalji
Broj vretena:
6
Promjer šipke (maks.):
22 mm
Duljina vodilice:
3.000 mm
Promjer vretena:
40 mm
pružanje
Lokacija:
Baden-Württemberg, Njemačka Njemačka – Udaljenost: cca 598 km
Dostupnost:
odmah nakon završetka aukcije
Uvjeti isporuke:
FCA
Troškovi demontaže i utovara:
Preuzimanje na lokaciji:
besplatno
Troškovi dostave:
Opis
TEHNIČKI DETALJI
Broj vretena: 6
Prolaz vretena: 40 mm
Promjer šipke: 22 mm
Duljina utovarivača šipki: 4,70 m
Duljina šipke: 3,0 m
DETALJI STROJA
Nazivni napon: 400 V
Nazivna snaga: 60 kW
Priključna snaga: 71 kVA
Maksimalno osiguranje: 125 A
Mrežni napon: 400 V
Frekvencija elektrike: 50 Hz
Napon upravljanja: 24 V DC
Vrijeme uključivanja: 50.134 h
Rad hidraulike: 43.972 h
Radno vrijeme: 38.809 h
Vrijeme proizvodnje: 34.044 h
OPREMA
- Kompletno napajanje svih 6 glavnih vretena zamijenjeno u travnju 25
- Single-NCU bez PCU
- Utovarivač šipki Iemca SIR MS22 P 33 (godina proizvodnje 2015)
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Obrada plaćanja
Dodatni troškovi kupnje:
18 %