Istra VPF-2-3000
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novi
Lokacija
Egenhofen Njemačka
Vakuumska membranska preša Istra VPF-2-3000
more Images
Istra VPF-2-3000
Istra VPF-2-3000
Istra VPF-2-3000
Istra VPF-2-3000
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Vakuumska membranska preša
Proizvođač:
Istra
Model:
VPF-2-3000
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Herrnzell 6, 82281 Egenhofen, Deutschland Njemačka
A18514996
Referentni broj:
Opis
Veličina stola: 3000 mm x 1400 mm
Radni vakuum: -0,9 bara
Protok vakuum pumpe: 40 m³/h
Snaga pumpe: 1,5 kW
Razina zvuka: 70 Db
Temperatura sustava grijanja: max 140 °C
Snaga grijanja: 24 kW
Duljina stroja: 3100 mm
Gbodjvzbbyopfx Amrjl
Širina stroja: 1750 mm
Visina stroja: 2200 mm
Težina: 950 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2005
243 Oglasi online
Trustseal icon
Nazvati
Pošalji upit
Zemljaus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 8145 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Vakuumska membranska preša tip VARIOPRESS Wemhöner Basic 1000 S
more images
Njemačka Bad Oeynhausen
921 km
Vakuumska membranska preša tip VARIOPRESS
WemhönerBasic 1000 S
Mali oglasi
Tračna pila MEBA 260 AP
Njemačka Dinkelsbühl
574 km
Tračna pila
MEBA260 AP
Sustav ekstrakcije, sustav filtera, filter za prašinu Holzing RLA 160 VIBER Power 5200 m3h
Poljska Gorzów Wielkopolski
852 km
Sustav ekstrakcije, sustav filtera, filter za prašinu
HolzingRLA 160 VIBER Power 5200 m3h
Neumarkt
544 km
Viessmann Vitoplex 120kw. Niskotemperaturni kotao za grijanje s uljnim ili plinskim plamenikom.
Površinska blanjalica SAC FS 430
Njemačka Bitburg
846 km
Površinska blanjalica
SACFS 430
Ovlašteni prodavač
Vakuumska membranska preša Istra TF-300HV
Njemačka Egenhofen
468 km
Vakuumska membranska preša
IstraTF-300HV
Ovlašteni prodavač
Diesel spremnik sustav spremnika punionica tvrtke
Njemačka Warstein
867 km
Uređaj za povezivanje Krpan PD 1200 M
Njemačka Wettringen
980 km
Uređaj za povezivanje
KrpanPD 1200 M
Obradni centar Tekna TKE783
Obradni centar Tekna TKE783
Estonija Estonija
1.643 km
Obradni centar
TeknaTKE783
Međuspratna ploča od iverice 1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mm Ausführung: P6
Njemačka Nordhorn
1.009 km
Međuspratna ploča od iverice
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6