Kalmar DCG250-12
Godina proizvodnje
2015
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Odder Danska
Dizelski viličari Kalmar DCG250-12
more Images
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Kalmar DCG250-12
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Dizelski viličari
Proizvođač:
Kalmar
Model:
DCG250-12
Strojni broj:
3428
Godina proizvodnje:
Stanje:
dobar (rabljeno)
Cijena i lokacija
najam:
moguće je
Lokacija:
Odder, Denmark Danska
Nazvati
Tehnički detalji
Nosivost:
25.000 kg
Visina podizanja:
4.000 mm
Vrsta jarbola:
dupleks
Širina nosača vilica:
250 mm
Duljina vilica:
2.400 mm
Ukupna duljina:
6.150 mm
Ukupna širina:
3.200 mm