KELLENBERGER 1000 U
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Contamine-sur-Arve Francuska
Stroj za cilindrično brušenje KELLENBERGER 1000 U
more Images
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Stroj za cilindrično brušenje
Proizvođač:
KELLENBERGER
Model:
1000 U
Stanje:
rabljeno
Cijena i lokacija
Lokacija:
Contamine sur Arve, France Francuska
A16975486
Referentni broj:
Opis
TEHNIČKI PODACI
- Udaljenost između centara: 1000 mm
- Visina centara: 125 mm
- Zakretanje stola: -/+ 8°
- Univerzalni držač brusne ploče na glavi vretena
- Dimenzije lijevog brusnog kotura: 400 x 50 x 127 mm
- Snaga motora: 3 kW
- Brzina vretena: 1500 / 1700 / 2200
- Zakretanje držača brusne ploče na glavi vretena: 270° (3 x 90°)
- Unutarnji otvor vretena: 90 mm
- Zakretanje glave držača izratka: 180°
- Brzina vretena: 20 - 400 o/min
- Konus u vretenu: Morse 5
- Snaga motora: 0,9 kW
- Konus u protivvretenu: Morse 4
- Pomak pinole protivvretena: 30 mm
- Dimenzije: 2860 x 1680 x 1670 mm
- Masa: 2500 kg
OPREMA
- Automatski radni ciklus (sirovac, završna obrada i povratak)
- Protivvreteno
- Sinusna pravila za glavu držača izratka
- Glava UR: 2 vanjska i 1 unutarnja brusna ploča
Gbedpjuhbx Tjfx Amrjl
- Spremnik rashladnog sredstva s pumpom
- 1 unutarnje brusno vreteno SFJ UJ70: 14.000 o/min
- Fiksni držač dijamanta na protivvretenu
- 1 stezna glava s 4 čeljusti
- 1 magnetska stezna glava
- 1 set pogonskih šiljaka
- 2 lunete s dvije pozicije
- Distančnik za visinu 175 mm
- Različiti držači brusnih ploča
- Više vrsta brusnih ploča
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2016
512 Oglasi online
Nazvati
Pošalji upit
Zemljaus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+33 4 50 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Cilindrična brusilica KELLENBERGER 1000 U
more images
Njemačka Karben
747 km
Cilindrična brusilica
KELLENBERGER1000 U
Ovlašteni prodavač
Mali oglasi
Njemačka Offenbach an der Queich
699 km
Stroj za unutarnje brušenje
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Ovlašteni prodavač
Cilindrični stroj za brušenje - univerzalni KELLENBERGER 1000U BEMA Advance R
Njemačka Kirchheim unter Teck
588 km
Cilindrični stroj za brušenje - univerzalni
KELLENBERGER1000U BEMA Advance R
Cilindrični stroj za brušenje - univerzalni KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell
Njemačka Kirchheim unter Teck
588 km
KELLENBERGER1000U BEMA Aktuell
Glodalica Deckel Maho DMC 1035 V
Njemačka Jünkerath
869 km
Glodalica
Deckel MahoDMC 1035 V