SP.80.1.5X32Q
Stroj za ravnanje traka
LDM
SP.80.1.5X32Q
Godina proizvodnje
2001
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Njemačka
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Stroj za ravnanje traka
- Proizvođač:
- LDM
- Model:
- SP.80.1.5X32Q
- Godina proizvodnje:
- 2001
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- D - Nordrhein-Westfalen
- A21053497
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- zadnji put dana 23.01.2026
Opis
25 ravnalnih valjaka, Ø 32 mm
Gjdpjycub Hjfx Ab Roit
Širina trake: maks. 2.000 mm
Debljina trake: maks. 1,5 mm
Brzina: maks. 40 m/min
Radni smjer: proizvoljan
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Gjdpjycub Hjfx Ab Roit
Širina trake: maks. 2.000 mm
Debljina trake: maks. 1,5 mm
Brzina: maks. 40 m/min
Radni smjer: proizvoljan
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2006
127 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2734 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Njemačka
898 km
Stalak za rezanje 1,250 x Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
BOECKER & VOLKENBORN
Mali oglasi
898 km
Odmotavač - ekspandirajući kotur trna 20 t
S.A.G.
S.A.G.
Tatabánya
367 km
Ruka dizalice
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)
Freudenberg
843 km
Uzdužna linija za rezanje 1.500 x 3 mm/10 t