Mössner SM 420
Godina proizvodnje
1988
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Ahaus Njemačka
Tračna pila - okomita Mössner SM 420
more Images
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Tračna pila - okomita
Proizvođač:
Mössner
Model:
SM 420
Godina proizvodnje:
1988
Stanje:
rabljeno
Cijena i lokacija
Lokacija:
Ahaus Njemačka
A19923665
Referentni broj:
Ažuriranje:
zadnji put dana 05.09.2025
Opis
Promjer role 420 mm
Izbočina 410 mm
Visina obratka 295 mm
Brzina rezanja 12 - 375 m/min
Stezna površina stola 600 x 600 mm
Dužina trake za pilu 3150-3260 // 3-16 mm
Gjdpexaa Avsfx Amrebl
Radna visina 1020 mm
Napon 380V
Ukupna potrebna snaga 1,1 / 1,7 kW
Težina stroja cca 620 kg
Potreban prostor cca 1000 x 800 x 1900 mm