ABX-64SYY
CNC tokarilicko-glodački centar
Miyano
ABX-64SYY
Godina proizvodnje
2022
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Thurmaston
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- Miyano
- Model:
- ABX-64SYY
- Godina proizvodnje:
- 2022
- Stanje:
- vrlo dobro (rabljeno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Church Hill Road 142, LE4 8DJ Leicestershire, Great Britain
Opis
Standardna duljina tokarenja: 125 mm,
Maksimalni promjer obrade: 210 mm,
Kapacitet šipke: 64 mm (glavno vreteno), 54 mm (pomoćno vreteno),
Gijdpfxeyw Ilvs Ab Rjt
Brzina vrtnje glavnog vretena: 4.000 o/min,
Brzina vrtnje pomoćnog vretena: 5.000 o/min,
Brzina glodanja: 6.000 o/min,
C os: 0,001 stupnjeva,
Snaga vretena: 15/11 kW,
12 postaja na gornjoj i donjoj revolverskoj glavi,
Y os: ±40 mm za obje revolverske glave.
Fanuc 31i-B upravljanje, transporter strugotine, uređaj za automatsku dohranu šipke.
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Gijdpfxeyw Ilvs Ab Rjt
Brzina glodanja: 6.000 o/min,
C os: 0,001 stupnjeva,
Snaga vretena: 15/11 kW,
Pošalji upit
Telefon & Faks
+44 20 38... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Bristol
1.490 km
Miyano ABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
Mali oglasi
Mudersbach
835 km
Stroj za savijanje s 3 valjka
OstasSBM 1270 x 95
OstasSBM 1270 x 95
Zuchwil
634 km
Automatski tokarski stroj
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Ystad
1.154 km
Termoformer
COLIMATICTHERA
COLIMATICTHERA
Sankt Daniel
240 km
Power PC alat VDI 40
Njemačka
740 km
Index C200
IndexC200
Contamine-sur-Arve
699 km
CNC tokarski stroj švicarskog tipa
STAR MicronicsSR20 RIII
STAR MicronicsSR20 RIII
Lontzen
923 km
CNC tokarsko-glodalsko središte
OkumaMULTUS B400-C
OkumaMULTUS B400-C
Ellwangen (Jagst)
574 km
Frezalica s pomičnim postoljem X = 4.000 mm